پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر (/thread-4850.html)

صفحه‌ها: 1 2

به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - reza_bnd - ۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ صبح

با سلام خدمت همه ي دوستان و اساتيد محترم. رضا هستم از بندرعباس. حقيقتش من از روي علاقه اي كه به طراحي سايت داشتم شروع كردم به تحقيق و طراحي و بعد از بررسي جوملا رو انتخاب كردم و از اونجايي كه زياد آشنايي با اصول طراحي وب سايت ندارم خيلي از جاها گير مي كنم. Eyes الان من يه سايت ساختم كه با تمام مرورگرها به صورت عادي و بدون بهم ريختگي بالا مي آد ولي با اكسپلورر بهم مي خوره يعني ستون سمت چپش و ماژول هاي پايينش محو مي شن. از كامپيوننت كا تو استفاده مي كنم. فكر كنم برا همين باشه چون همين قالب رو رويه يه سايت ديگه ااستفاده مي كنم و مشكلي نداره. در ضمن از قالبم blu ride هستش. دوستان فكر مي كنن برا چي اين طور شده . لطفا راهنمايي كنيد. با تشكر Inlove Joomla 1.5

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - محمدرضا بهارلو - ۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ صبح

سلام
اول از شما تشکر میکنم و تبریک میگویم از این که در انجمن ثبت نام نمودید.
دوم اگر بتونی دمو انلاین قرار بدی خیلی بهتره
تا دوستان بررسی نمایند و کمکتون کنند

موفق و پیروز وسربلند باشید

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - ehsansabet - ۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ صبح

سلام و خوش آمد میگم به شما دوست عزیز
جوملا فقط یه cms نیست ، یه دنیاست !!!

در رابطه با مشکلتون :
با کدوم ورژن IE مشکل دارین ؟
دمو آنلاین از سایتتون دارین ؟ اگه دارین آدرسش رو بزارین تا چک کنم.

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - reza_bnd - ۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ صبح

با تشكر از دوستان عزيز. با اينترنت اكسپلورر8 اين هم دمو آنلاين: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشكر

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - صدرا حسابی - ۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ صبح

توضیحدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید احتمالا مشکلتون حل می شه،
یعنی به احتمال زیاد یه مطلبتون رو از ورد یا سایت دیگه کپی کردید، می تونید مطالب رو غیر فعال کنید ی بار تاببینید مشکل حل می شه یا نه، مخصوصا سر اون مطلبی که گیر کرده و نمایش نمی ده، احتمال دومم تداخل در افزونه هاس ولی احتمالا همین مورد اول مشکل رو ایجاد کرده.

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - reza_bnd - ۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ صبح

(۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیحدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید احتمالا مشکلتون حل می شه،
یعنی به احتمال زیاد یه مطلبتون رو از ورد یا سایت دیگه کپی کردید، می تونید مطالب رو غیر فعال کنید ی بار تاببینید مشکل حل می شه یا نه، مخصوصا سر اون مطلبی که گیر کرده و نمایش نمی ده، احتمال دومم تداخل در افزونه هاس ولی احتمالا همین مورد اول مشکل رو ایجاد کرده.

با تشكر از شما دوست عزيز. اين كار رو انجام دادم تمامي مطالب رو غير فعال كردم. حتي ماژول ها رو هم يكي يكي غير فعال و تست كردم. ولي متاسفانه درست نشد. فقط هم با اكسپلورر مشكل داره !!!!!!!!Eyes

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - صدرا حسابی - ۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ صبح

ممکنه پلاگین هایی که نصب کردید هم باعث این به هم ریختگی در IE شده باشن، اگه خواستین دسترسی بدید الان در پیغام خصوصی براتون چک می کنم.
مشکل از همون جا بود که بهت گفتم، مطلب" فردا به ..." رو غیر فعال کردم الان درست نمایش داده می شه، از همون توضیحاتی تاپیکی که در بالا معرفی کردم استفاده کنید تا مشکلش حل بشه و بعد فعالش کنید. (می تونی مطلب رو کلا یه بار تو نت پد کپی کنی و دوباره پیست کنی تا مشکلش حل بشه.)

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - pivi - ۹-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ عصر

سلام
سایت من هم دچار این مشکل شده یعنی هم تو ie و هم تو فایرفاکس به هم ریخته است!
البته 2 روز پیش که تازه سایت رو آپلود کرده بودم همه چی خوب بود!
همه متن ها رو هم از تو نت پد وارد کردم ولی با این وجود باز مطالب رو یکی یکی غیرفعال و تست کردم و مشکل همچنان باقیه!!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - Reza Ganji - ۹-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ عصر

در این مورد هم باز مشکل از وجود کدها باید باشه و حتما درست انجام ندادید.
بعد از هر تغییر کش جوملا و مرورگر رو دوباره خالی کنید و تست کنید !

RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر - pivi - ۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ صبح

متاسفانه مشکل حل نشد:(
شاید مشکل از یه پلاگین خاص باشه!
دوستانی که تجربه بالایی دارن لطفا راهنمایی کنن که چه پلاگین هایی ممکنه مشکل ایجاد کنه؟