زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورزن جدید VirtueMart فایل زبان فارسی آن کجا باید کپی شود
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ صبح
ارسال: #1
Photo ورزن جدید VirtueMart فایل زبان فارسی آن کجا باید کپی شود
سلام به دوستان عزیز نمی دون که چرا کسی ورژن جدید فروشگاه ساز معروف یعنی ویرتومارت را فارسی نکرده است . :huh: :huh:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آخرین ورژن هست که هم برای هر دو ورژن 1.5 و 1.7 می باشد .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من این زبان فارسیش را با کلی مکافات برای این ورژن پیدا کردم . ولی نمی دونم که باید چطور استفاده کرد . قدیمی ها را چرا می دونستم و انجام داده بودم ولی این یکی را نه .... حالا این زبان فارسی را باید کجا کپی کرد لطفا تست کنید چون با ورژن های قدیمی فرق دارد
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط razie
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #11
Star RE: ورزن جدید VirtueMart فایل زبان فارسی آن کجا باید کپی شود
دوست عزیز من توی گوگل هر چه سرچیدم فارسی شده درست حسابی ندیدم والا یک ورژن قبلش هم کار ما را راه می انداخت ولی به این آدرس هم که گفتید رفتم و آن را دانلود کردم و نصبش کردم اول اصلا خوب فارسی نشده بود و مواردی را هم اصلا ترجمه نکرده بودند و اینکه این ورژن مانند ورژنهای قبلی از لحاظ ظاهری وکارکرد شبیه هم هستند و تنها کاری که این تیم کرده اند ( البته قصد توهین ندارم می گویم شاید ) اینکه فایل های فارسی ورژن قدیمی را در اینجا جایگزین کرده اند به خاطر همین بوده که بعضیهاش ترجمه نشده .
و با ورژن جدید آن که امکانات خیلی بیشتری و ظاهر آن با قبلی ها کلی فرق کرده و فایل زبانش هم مثل قبلی نیست که تمامی توی انواع پرونده باشد در ورژن جدید فقط سه تا فایل زبان هست که همه جملات در آن هست
و نه نمی شه از ترجمه قبلی استفاده کرد من می خواستم از ورژن های قبلی استفاده کنم نشد اگر راهی می دونید بگویید

در ضمن ورژن های قبلی باگها و مشکلاتی داشت که من ندیدم توی این ورژنی که این دوستان داده بودن فرقی کرده باشد

به هر حال هنوز به کمک نیاز داریم ظاهرا باید تنهایی این همه را ترجمه کنیم
امضاء mercol30
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #12
RE: ورزن جدید VirtueMart فایل زبان فارسی آن کجا باید کپی شود
سلام من به همین روش فارسی کردم ولی بهم ریخته زبانش اگه میشه راهنمایی کنید [تصویر:  ce6wqqdn1i0v1whq72ao.png]
امضاء mohsen ghadery
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #13
سلام
آقا طاها
حالت خوبه ؟
کل فایل شو برام بفرست تا ببینم مشکل چیه و حلش کنم.

موفق و پیروز و سربلند باشی
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #14
Thumbs Down RE: ورزن جدید VirtueMart فایل زبان فارسی آن کجا باید کپی شود
عزیز ان 94 درصد ترجمه تکمیل هست . فقط به یک نفر که انگلیسیش خوبه و ترجمه اش هم همینطور نیاز داریم تا یکسری از جملات که حالت توصیفی داشتند را ترجمه کنند و یک نگاه کلی به فایل ترجمه بیاندازند و آن را ویرایش کنند ( اگر غلطی بود ، غلط گیری کنند ) که حدود 250 خط هست
فقط سریعتر اقدام کنید تا پروژه ترجمه آن تمام شود
عزیز ان 94 درصد ترجمه تکمیل هست . فقط به یک نفر که انگلیسیش خوبه و ترجمه اش هم همینطور نیاز داریم تا یکسری از جملات که حالت توصیفی داشتند را ترجمه کنند و یک نگاه کلی به فایل ترجمه بیاندازند و آن را ویرایش کنند ( اگر غلطی بود ، غلط گیری کنند ) که حدود 250 خط هست
فقط سریعتر اقدام کنید تا پروژه ترجمه آن تمام شود
امضاء mercol30
۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #15
دوستان بالاخره ترجمه تموم شد البته 1 هفته ای بود که آماده بود منتظر یک مدیر کارکشته و با تجربه بودم که آن را بهینه کند و نگاهی به ترجمه بیاندزه که بعضی از آنها امروز و فردا کردند تا بالاخره دیگه پشیمان شدم و همین 94 دصد ترجمه شده را در این آدرس برای دانلود برای تمامی جوملا دوستان گذاشتم :

امضاء mercol30
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان