زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت Event Mail
۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #1
Star کامپوننت Event Mail
کامپوننت Event Mail

دوستان من کامل نمی دونم چه کارست ولی همانقدر که می دانم برایتان می نویسم و اگر کسی می داند کاملترش را توضیح دهد .

این کامپوننت با کامپونت های
DT Register, Community Builder and the Acajoom or JNews eNewsletter mailing system
خیلی خوب ادغام می شود . این کامپوننت لیست کاربرانتان را پیدا کرده و به شما اجازه می دهد در لیست کاربرانتان به جستجو بپردازید و آنها را فیتلر کرده و از آ«ها خروجی مورد نظر را بگیرید .

دارای قابلیت جستجو شگفت انگیز است. کاربران غیر فنی می توانند فیلتر کاربران لیست، ایجاد و جستجوی آنها فقط حق مجموعه ای از اعضای سایت بر اساس موقعیت، جمعیت، منافع، و غیره

ایجاد لیست های پستی هدف قرار داده به سرعت و بدون زحمت است.

[تصویر:  cb-to-acajoom.png]

[تصویر:  dt-acajoom-update.png]

و توضیحات زیادی داشت که من بیسواد نتونستم بترجمه ام .....

راستی دوستان این کامپوننت تجاری هست و به نظر خیلی مورد نیاز .... من جدید سعی می کنم که برای طراحی سایت خودم که بسیار مهم هست از افزونه های تجاری بیشتر استفاده کنم .... به هر حال بگردید ممکن هست نمونه رایگان آن باشد ( یک افزونه دیگر با همین کارایی )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، btheme ، mking ، parantezp
۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: کامپوننت Event Mail
سلام دوست عزیز ممنون هستیم از زحمتی که کشیدید امیدوارم همیشه موفق باشید
لطفا این پست را مطالعه کنید ممنونRose
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان