پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت Event Mail - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-11.html)
+----- موضوع: کامپوننت Event Mail (/thread-4657.html)

کامپوننت Event Mail - mercol30 - ۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ عصر

کامپوننت Event Mail

دوستان من کامل نمی دونم چه کارست ولی همانقدر که می دانم برایتان می نویسم و اگر کسی می داند کاملترش را توضیح دهد .

این کامپوننت با کامپونت های
DT Register, Community Builder and the Acajoom or JNews eNewsletter mailing system
خیلی خوب ادغام می شود . این کامپوننت لیست کاربرانتان را پیدا کرده و به شما اجازه می دهد در لیست کاربرانتان به جستجو بپردازید و آنها را فیتلر کرده و از آ«ها خروجی مورد نظر را بگیرید .

دارای قابلیت جستجو شگفت انگیز است. کاربران غیر فنی می توانند فیلتر کاربران لیست، ایجاد و جستجوی آنها فقط حق مجموعه ای از اعضای سایت بر اساس موقعیت، جمعیت، منافع، و غیره

ایجاد لیست های پستی هدف قرار داده به سرعت و بدون زحمت است.

[تصویر:  cb-to-acajoom.png]

[تصویر:  dt-acajoom-update.png]

و توضیحات زیادی داشت که من بیسواد نتونستم بترجمه ام .....

راستی دوستان این کامپوننت تجاری هست و به نظر خیلی مورد نیاز .... من جدید سعی می کنم که برای طراحی سایت خودم که بسیار مهم هست از افزونه های تجاری بیشتر استفاده کنم .... به هر حال بگردید ممکن هست نمونه رایگان آن باشد ( یک افزونه دیگر با همین کارایی )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت Event Mail - محمدسلیمانی - ۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ عصر

سلام دوست عزیز ممنون هستیم از زحمتی که کشیدید امیدوارم همیشه موفق باشید
لطفا این پست را مطالعه کنید ممنونRose