زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسائل امنیتی در سایت
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #1
مسائل امنیتی در سایت
سلام و خسته نباشید
دوستان قرار است تا در آینده مسابقات نهج البلاغه آنلاین به صورت کشوری برگزار کنیم
در سطح کلیه دانشجویان کشور و عموم
یک مسابقه بسیار بزرگ

حالا من از اساتید و دوستان چند سوال دارم
تعدادی از دوستان هکر من که بسیار ادعا دارند و حتی یک گروه هستند عنوان کردند ما سایت جوملائی شما را در عرض 30 دقیقه هک خواهیم کرد ، دوستان دیگری هم نیز چنین مسائلی را عنوان کردند
حالا من از دوستان و اساتید خواهشمندم که اطلاعاتی بدهند تا من بتوانم در برابر چنین افرادی مقاومت کنم
چون سطح مسابقات کشوری است اصلا جالب نیست که وسط کار سیستم هک بشود ،

من با آقای تهرانی هم صحبت کردم و ایشان اعلام کردند فقط به مقاله امنیتی بسنده کنید و کافی است
مطمئنا من آن مقاله را به صورت کامل مطالعه خواهم کرد
ولی خوب حتما باید بیشتر درباره این مسئله آموزش ببینم و اطلاعات زیادی کسب کنم تا برای کار مشکلی پیش نیاید
ممنون می شوم دوستان و اساتید محترم تجربیاتشان را در اختیار من و ما بقی دوستان بگذارند
جوملا من 1.5.25 است
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ صبح
ارسال: #11
RE: مسائل امنیتی در سایت
کامپوننت اول که 100% ! نصب کنید و به کامپوننت بروید و پیشوند( جداول دیتا بیس) رو به کلمه ی دلخواه تغییر دهید .

دومی هم بله ، شما وقتی اون رو در اچ تی اکسز کپی میکنید ، هیچ کاربری نمی تونه به فایلی بجز index.php و یا index2.php( همون فایل صفحه اصلی جوملا ) دسترسی داشته باشه . مثلا بزنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارور عدم دسترسی (اگه اشتباه نکنم ) مواجه میشه ! پس مفیده ....

برای بک آپ گیری از دیتا بیس هم میتونید به صورت دستی (رفتن به دیتابیس > انتخاب تمام جداول > صادر یا export کردن > ذخیره کردن فایل ) و یا بک آپ گیری توسط هاست (بستگی داره به نوع هاست )که راحت تره و یا استفاده از افزونه های دیگر مثل همونی که آقای گنجی معرفی کردند و با یک کلیک از دیتا بیس بک آپ میگیره و به ایمیل میفرسته اقدام کنید.

برای بک آپ فایل ها هم خیلی کاری نداره و میشه از طریق اف تی پی و یا خود هاست اقدام به بک آپ گیری کرد ( البته اصلش همون دیتابیسه ).

موفق باشید ، یا حق
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، rezaetemadi
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۳ صبح
ارسال: #12
به نظرم بهتره برای بک آپ گیری از Akeeba Backup استفاده گنید. در فروم جستجو کنید نسخه رایگانش قرار داره، پیشنهاد می کنم نسخه pro رو که تجاری هست جستجو و نصب کنید.(در softarchive1.ir موجوده)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، rezaetemadi
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #13
من در سافت آرچيو چنين چيزي پيدا نكردم
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ صبح
ارسال: #14
از softarchive جستجو کنید پیدا می کنید منم از همون جا دانلود کردم قبلا! در هر صورت با جستجوی "دانلود akeeba backup" در گوگل نتیجه ششم مال softarchive که چند نسخه ای که برای دانلود گذاشته نمایش داده می شه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، rezaetemadi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان