زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسائل امنیتی در سایت
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #1
مسائل امنیتی در سایت
سلام و خسته نباشید
دوستان قرار است تا در آینده مسابقات نهج البلاغه آنلاین به صورت کشوری برگزار کنیم
در سطح کلیه دانشجویان کشور و عموم
یک مسابقه بسیار بزرگ

حالا من از اساتید و دوستان چند سوال دارم
تعدادی از دوستان هکر من که بسیار ادعا دارند و حتی یک گروه هستند عنوان کردند ما سایت جوملائی شما را در عرض 30 دقیقه هک خواهیم کرد ، دوستان دیگری هم نیز چنین مسائلی را عنوان کردند
حالا من از دوستان و اساتید خواهشمندم که اطلاعاتی بدهند تا من بتوانم در برابر چنین افرادی مقاومت کنم
چون سطح مسابقات کشوری است اصلا جالب نیست که وسط کار سیستم هک بشود ،

من با آقای تهرانی هم صحبت کردم و ایشان اعلام کردند فقط به مقاله امنیتی بسنده کنید و کافی است
مطمئنا من آن مقاله را به صورت کامل مطالعه خواهم کرد
ولی خوب حتما باید بیشتر درباره این مسئله آموزش ببینم و اطلاعات زیادی کسب کنم تا برای کار مشکلی پیش نیاید
ممنون می شوم دوستان و اساتید محترم تجربیاتشان را در اختیار من و ما بقی دوستان بگذارند
جوملا من 1.5.25 است
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #2
RE: مسائل امنیتی در سایت
هاستتون دسته گل به آب نده ، هسته جوملا کارش درسته !

در مورد هاست که باید با خود میزبان تماس بگیرید و لی در مورد جوملا از پلاگین های زیادی که معرفی شده می توانید استفاده کنید ، یکیشم همین جیهکگارد.

موفق باشید ، یا حق
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، rezaetemadi ، Reza Ganji
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ صبح
ارسال: #3
هیچوقت امنیت صد درصد نیست وقتی سایتی همچون توئیتر هک میشه پس یه سایتی که من و شما راه اندازی هم میکنیم امکان هک شدنش بیشتره ،، فقط باید سعی خودمون رو بکنیم و امیدوارم باشیم هکرها هم اونقد هکر نباشند و نخواند اذیت کنند وگرنه ... !! Devil
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، صدرا حسابی ، احسان افشاری ، Reza Ganji
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #4
ممنون دوستان

من داشتم مقاله ای که دوستان جومینائی ارائه داده بودند را می خواندم که دو. پلاپگین معرفی کرده بود و وقتی که من رویشان کلیک می کنم متاسفانه می گوید نمایش نمی دهد

به قسمت حمله از سمت سایت بروید در خط دوم و بند ب- 4 در ان دو خط دو پلاگین معرفی شده است

من نتوانستم آنها را پیدا کنم اگر اساتید می دانند چیست ممنون می شوم توضیحاتی بدهند

من با سرپرست هاست هم صحبت کردم ایشان فرمودند مشکلی وجود ندارد و امنیت را تظمین کردند مانده فقط امنیت سایت
خود من در جایی دیدم که مثلا پلاگین هایی معرفی شده که می تواند کدهایی که در سورس مربوط می شود به جوملا را از بین ببرد ( اگر دوستان پلاگین را دارند یا می دانند چیست لطفا معرفی کنند ) دربراه این مسائل هم می خواستم توضیحاتی از اساتید بشنوم
دوستان من درباره این مسئله که عنوان شده هم توضیحاتی می خواستم بدانم
نقل قول: استفاده از htaccess. جهت ارتقا امنیت
این فایل همانطور که از نام آن پیداست برخی دسترسی ها و .. را به سایت تنظیم مینماید برای اینکه امنیت سایت خود را بالا ببرید این فایل را باز نمایید و دستورات زیر را در ان وارد کنید

کد:
deny from all
<FilesMatch "index.php">
allow from all
</FilesMatch>
<FilesMatch "index2.php">
allow from all
</FilesMatch>

برای اینکه این دستورات در htaccess درست کار کند سرور شما میباید حداقل از PHP 5.2 استفاده نماید این دستور بدین معنا است که دسترسی خارجی به تمامی فایل ها به غیر از index.php و index2.php بسته باشد . در صورتی که پس از اجرای دستور با مشکلی مواجه شدید میتوانید ان را حذف کنید اما قائدتا نباید مشکلی وجود داشته باشد

نکته : به این روش میتوانید از فایل های ترجمه شده خود نیز محافظت کنید
امضاء rezaetemadi

۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ صبح
ارسال: #5
به بخش آموزش امنیت فروم مراجعه کنید و موارد رو بررسی کنید.
پلاگینی که می خواید در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای پورمحمد فارسی کردند و می تونید دانلود کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ صبح
ارسال: #6
می شود لینک آموزش امنیت فروم را بدهید ؟
امضاء rezaetemadi

۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۰۳ صبح
ارسال: #7
جزو بخش های اصلی فروم در قسمت آموزش است. از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تونید داخل این بخش رو ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Reza Ganji
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #8
ممنون
دوستان آیا مسائلی دیگری می ماند که من باید برای این کار بدانم ؟

پلاگینی ؟ کدی ؟ یا چیز خاصی ؟

دوستان یک چیزی
آیا شما پلاگین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

را پیشنهاد می کنید

با اینکه یکی از دوستان گفتند در كل هر نوع قابليتي را از كاربر جهت ارسال مي‌گيرد
امضاء rezaetemadi

۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ صبح
ارسال: #9
فقط بک آپ گیری منظم را هم فراموش نکنید .
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Reza Ganji
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #10
دوستان برای من سوالاتی پیش آمده

1 - به این تایپیک بروید

این کامپوننت آیا به کار من می آید ؟

2- لطفا به تایپیک زیر بروید

این به چه کار من می آید ( من از توضیحات مریوطه چیزی متوجه نشدم ، اگر دوستان کمی بیشتر توضیح بدهند ممنون می شوم )

آیا برای بکاپ گیری کامپوننت خاصی وجود دارد که باید نصبش کنم

البته کامل و جامع باشد
امضاء rezaetemadi

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان