زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال از لوکال به هاست
۱۰-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #1
انتقال از لوکال به هاست
با سلام
من میخوام سایتم رو از لوکال به هاست منتقل کنم
از پوشه جوملا (wamp/www/joomla) فایل فشرده تهیه کردم و اون رو تو پوشه httpdocs هاست آپلود و extract کردم.
از طریق phpmyadmin لوکال از دیتابیس سایت export گرفتم و ذخیره کردم.
حالا مشکل اینجاست که نمی دونم این فایل فشرده دیتابیس رو کجا باید آپلود و extract کنم!
در ضمن من از کنترل پنل پلسک استفاده می کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #2
RE: انتقال از لوکال به هاست
قبلا در این مورد راهکار ارائه شد و راحترین روش استفاده از افزونه ساخت بسته نصبی و یا بک آپ گیری از جوملا است !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای روشی که گفتید باید از طریق PhpMyadmin یک دیتابیس بسازید و دیتابیس رو در اون ایمپورت کنید و البته باید اطلاعات دیتابیس رو هم در فایل کانفیگوریشن وارد کنید.
با استفاده از افزونه ای که معرفی کردم کار شما بسیار اسان میشود و فقط روش استفاده از ان را باید فرا بگیرید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pivi ، farjadp ، pari2
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #3
با سپاس از آقای گنجی
چون قبلا فایل های سایت رو به هاست انتقال دادم فکر کنم ادامه همون ره رو برم بهتره
فقط یه مشکلی که هست نمی دونم چه تنظیماتی باید تو configuration اعمال بشه!
لطفا راهنمایی بفرمایید
الان میخوام طبق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنظیمات configuration رو اعمال کنم ولی
1. موارد زیر تو فایل configuration که تو هاست ریختم وجود نداره:
var $legasy
var $db
var $live_site
var $offset_user
2. برای گزینه های زیر هم نمی دونم چی باید بنویسم:
var $password
var $ftp_root
var $smtpuser
var $smtppass
3. تو این آموزش var $offset=0 ولی تو فایل من 3.5 هستش. این چیه؟ و اصلا باید تغییرش بدم یا نه؟
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ صبح
ارسال: #4
درود
باید نام هاست
نام دیتابیس
نام کاربری دیتابیس
رمز ورود به دیتابیس
فولدر کش
فولدر تمپ
و یه سری چیز دیگه رو اعمال کنین.
اگر به اندازه کافی هاست داری یه جوملای معمولی نصب کن و فایل کانفیگ رو کپی کن و به جای فایل کانفیگ این بک آپ که گرفتی بزار.
فقط یادت باشه بعدش دیتابیس رو تخله و از قسمت ایمپورت بک آپ دیتابیس که داری رو ایمپورت کنی.
در کل این کارا که گفتم رو نکنی و به فرموده جناب گنجی یه بسته نصبی بسازی بهتره.
چون ممکنه یه سری خطا بده که بعداً حل کردنش واست سخت میشه.
امضاء ابوالفضل حیدری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی ، مرتضی محمدجانی ، pivi ، farjadp
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #5
طبق پیشنهاد دوستان باید یه بسته نصبی توسط akeeba تهیه کنم
بنده این کار رو کردم. فایل پشتیبان رو باز و به فرمت zip تبدیل کردم.
حالا باید چی کار کنم؟
آیا باید این فایل رو تو پوشه httpdocs هاست آپلود کنم؟
در ضمن کنترل پنل بنده پلسکه
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #6
خوب بهترین راه حی به نظر من اینه که شما از دیتابیس لوکال بکاپ بگیرین و فایلهای جوملایی که تو پوشه های لوکتلتون هست رو به حالت زیپ در بیارین.توجه داشته باشید که در هنگام زیپ کردن فایلها و پو شه ها فایل confiquration.php رو از فایل زیپتون حذف کنین.بعد جوملا رو رو هاست نصب کنینبعد از نصب تمامی فایلها و پوشه ها رو از روی هاست پاک کرده به غیر از فایلconfiquration.php .حالا دیتابیس روی هاستتون رو پاک کرده و یه دیتابیس جدید با مشخصات قبلی بسازید.و دیتابیس که از لوکال بک اپ کرفتید رو ریستور کنید روی دیتابیس روی هاست.
و فایل زیپتون رو اپلود کنید رو هاست و بازش کنید.
نتیجه اینکه سایت شما با لا میاد.
اموزشهای لازم رو از لینک زیر استخراج کنید.
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، pivi ، pari2
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #7
درود
وصيت ميكنم خودم و شما را به عدم استفاده از كنترل ژنل هاي پلسك و ويستا و ساير پنل هاي درپيت.
به خدا cpanel حرف نداره.آخه چرا پلسك كه براي اكستركت يه فايل بايد تيكت بزني تا يه بابايي از يه جايي برات اين كار رو انجام بده؟؟؟؟
شما هم دوست عزيز اون فايل نصبي رو به پوشه روت انتقال بده و بعد از اكستركت كردن مثل همه جوملاها از نو نصب كن.
كار سختي نيست
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، pivi ، صابرمحمدی
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ صبح
ارسال: #8
از طریق کنترل پنل هاست تو پوشه httpdocs اکسترکت کردم. یعنی الان تو httpdocs یه فولدر هست به نام site-localhost-20120102-135139 که همه فایل ها تو اونه.
حالا وقتی آدرس سایت رو تو مرورگر می زنم که این بسته رو نصب کنم چیزی بالا نمیاد و این پیغام رو میده:
This Website is under construction...
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ صبح
ارسال: #9
هي واي من
به پشتيبان يه تيكت بزن و بگو مايحتوي اين پوشه كذايي رو به پوشه روت انتقال بدن
امضاء ابوالفضل حیدری

سپاس فراوان
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، pivi
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #10
با تشکر از راهنمایی های صبورانه اساتید
تو httpdocs اکسترکت کردم ولی حل نشد. دوباره انتقال دادم به همون پوشه خودش و این بار آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو که تو مرورگر می زنم منوهای آکیبا میاد.
الان مراحل نصب به منوی site info رسیده که مشخصات ftp رو می خواد. الان باید ftp layer رو enable کنم؟ تو باکس directory چی باید بنویسم؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان