زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست کمپوننت نظردهی پیشرفته برای جوملا 1.7
۲۸-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ صبح
ارسال: #1
در خواست کمپوننت نظردهی پیشرفته برای جوملا 1.7
با سلام
من دنبال یک کمپوننت نظردهی خوب برای جوملا 1.7 هستم که سرش به تنش بیارزه
درمورد جوملا 1.7 هنوز کمپوننتی که به عنوان یک سیستم نظردهی مطلوب با پشتیبانی ،ماژول ها وپلاگین های مناسب بشه استفاده کرد پیدا نکردم . jacomment و rscomment که تجاری هستند jxcommentو jcomment هم تا اونجا که میدونم نسخه ای برای جوملا 1.7 ارائه ندادند و قصدی هم برای این کار ندارند. joocommentهم بسیار ابتدایی وساده است هر چند تغییراتی تو استایلش انجام دادم باز هم راضی کننده نبود . DiscussIt ، yvcomment،udjacomment icommentو rokcommentروهم امتحان کردم ولی چنگی به دل نمیزنند هر کدوم یه مشکلاتی داشتند .از جمله DiscussIt که یه رابطه آنلاین براش تعریف شده بود ، حتی بعد از ثبت سایت ،ایجاد پروفایل وفعال سازی کمپوننت بعضی وقتها بدون دلیل از حالت اکتیو خارج می شد وباید دوباره کد فعال سازی رو وارد میکردم.
jvotesystem هم بیشتر یه سیستم نظرسنجیه تا یه کمپوننت نظر دهی هرچند که یه کمپوننت قابل قبول و قدرتمندیه.
jxcommnet و jcomment اگه برای جوملا 1.7 هم منتشر می شدن یه کم امیدوار می شدیم.
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ صبح
ارسال: #2
RE: در خواست کمپوننت نظردهی پیشرفته برای جوملا 1.7
خب الان شما سوال پرسیدین یا جواب خودتونو دادین ؟؟ (lol) به نظر من از JaComment استفاده کن از همه بهتره ...
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #3
بله jacomment خوبه روش تو لوکال کار کردم ولی من یه کمپوننت رایگان می خوام
(۲۸-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۴۲ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب الان شما سوال پرسیدین یا جواب خودتونو دادین ؟؟ (lol) به نظر من از JaComment استفاده کن از همه بهتره ...

هم سوال ،هم جواب ...
این پست رو برای تبادل نظر گذاشتم
jacomment خوبه ولی من دنبال یه کمپوننت رایگان هستم
امضاء sasanu

۲۹-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #4
به زودی یه کامپوننت جالب برای نظر دهی قرار میدم کار پارسی سازیش هنوز تموم نشده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان