زمان کنونی: ۲۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل مطالب سایت صفحه اول
۲۰-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #1
مشکل مطالب سایت صفحه اول
با سلام
مشکل از چیه که مطالب سایتم در صفحه اول نمیاد؟
نمایش در صفحه اصلی رو فعال کردم باز هم مطالبم در صفحه اول نمیاد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل مطالب سایت صفحه اول
دوست عزیز
شما اسلاید شو را غیر فعال کنید.
بروید در منو اصلی و بعد تغییر نوع را انتخاب کنید.
و بر روی مطالب تنظیم کنید تا مشکل رفع شود.
امکان دارد که شما تعداد مطالبی که در صفحه نمایش داده می شود را تغییر داده باشید .
اگر مشکل رفع نشد در همین تاپیک عنوان نمایید.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، majid33
۲۱-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #3
در تکمیل صحبت های جناب محمد جانی
علاوه بر انتشار مطلب در صفحه اصلی بعضی از قالب ها نیاز به تنظیم نمایش مطالب در صفحه اصلی ( front page ) دارند که این پارامتر در خود قالب است . بررسی کنید که اگر این پارامتر در قالب شما وجود دارد ، فعال باشد
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، majid33
۲۱-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #4
(۲۱-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ صبح)مرتضی محمدجانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
شما اسلاید شو را غیر فعال کنید.
بروید در منو اصلی و بعد تغییر نوع را انتخاب کنید.
و بر روی مطالب تنظیم کنید تا مشکل رفع شود.
امکان دارد که شما تعداد مطالبی که در صفحه نمایش داده می شود را تغییر داده باشید .
اگر مشکل رفع نشد در همین تاپیک عنوان نمایید.
موفق باشیدRose

توی تغییر نوع چی رو انتخاب کنم؟؟
(۲۱-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تکمیل صحبت های جناب محمد جانی
علاوه بر انتشار مطلب در صفحه اصلی بعضی از قالب ها نیاز به تنظیم نمایش مطالب در صفحه اصلی ( front page ) دارند که این پارامتر در خود قالب است . بررسی کنید که اگر این پارامتر در قالب شما وجود دارد ، فعال باشد

منظورتونو متوجه نشدم کجا بررسی کنم؟؟؟؟
۲۱-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ صبح
ارسال: #5
سلام

این قالب قسمت body برای نمایش مطالب تو صفحه اول نداره. باید از ماژول های خاصی برای این کار استفاده کنین. اما سایت هاتفا این قالب رو بهینه کرده و چند موقعیت بهش اضافه کرده. از جمله قسمت body. می تونین از هاتفا نسخه بهینه شده رو دانلود کنین ( البته فک کنم دانلود فقط مخصوص اعضا بود ، حالا یه سر بزنید شاید وضعیت فرق کرده باشه )

زندگیتان سپید 53
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، احسان افشاری ، Reza Ganji ، majid33 ، مرتضی محمدجانی
۲۳-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #6
به هاتفا سر زدم وضعیت قبل پابرجاست.
این مشکل رو من چطوری حل کنم؟؟؟
۲۳-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #7
فایل ایندکس رو قرر بدید تا اضافه کنم براتون
امیدوارم کارای استایلش رو خودتون بتونید انجام بدید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی ، majid33 ، Reza Ganji
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ صبح
ارسال: #8
بلد نیستم
قالبشو کلاً آپلود کنم؟؟؟؟؟
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #9
منظور آقای عمرانی فایل index.php داخل قالب بود برای اینکه بررسی کنند که این امکان در این فایل گنجانده شده یا خیر . و اگر وجود ندارد برایتان اضافه کنند . ولی تنظیمات css آن را خودتان انجام دهید .
بله اگر کل قالب را آپلود کنید بهتر است .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، majid33 ، پیام عمرانی
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #10
css بلد نیستم و نمیتونم تنظیماتشو انجام بدم.
ولی اگه راه حلش پیچیده نباشه کمک کنید خودم انجام میدم

فایل‌(های) پیوست شده
jarutile-joomlart.ir.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 9
اندازه 331.85 کیلوبایت

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان