زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم تماس با ما
۲-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #1
فرم تماس با ما
سلام دوستان من در جوملا فرم تماس با ما ندارم.
فرمي كه نظرات و پيشنهادات را به ايميلي كه تنظيم كرديم ارسال ميكند.
ميشه كاملاراهنماييم كنيد يا كامپوننتشو برام قرار بدين؟
با تشكر
بنده در قسمت تماس ها و مجموعه هايش همه چيو ساختم و قابل انتشار و عمومي قرار دادم اما در صفحه سايت قابل مشاهده نميباشد مشكل از كجاست؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: فرم تماس با ما
سلام دوست عزیز

جوملا 1.5 خوش به صورت پیشفرض کامپونت تماس با ما داره .

فقط کافی هست شما از قسمت کامپوننت ها روی تماس ها کلیک کنید و یک مجموعه و بعدش هم یک تماس ایجاد کنید

بعد از قسمت منو ها وارد منوی اصلی بشید و بعدش روی جدید کلیک کنید . و توصفحه ای که باز میشه تماس ها را انتخاب کنید و منو خودتون رو ایجاد و ذخیره کنید .

به این صورت فرم تماس با ما تو سایت نمایش داده میشه

راستی این سوال رو هم باید در بخش مربوطه می پرسیدید . ( چون تاپیک هایی که مربوط به این انجمن نیستند حذف می شوند )

موفق باشید . 53
من این نکته ویرایش شده شما رو ندیدم . آخه قبل از اینکه پست رو ویرایش کنید من خونده بودم و جواب دادم

نقل قول: بنده در قسمت تماس ها و مجموعه هايش همه چيو ساختم و قابل انتشار و عمومي قرار دادم اما در صفحه سايت قابل مشاهده نميباشد مشكل از كجاست؟؟؟

آیا واسه تماس منو ایجاد کرده اید ؟ همونطور که در پست قبلی گفتم باید : از قسمت منو ها وارد منوی اصلی بشید و بعدش روی جدید کلیک کنید . و توصفحه ای که باز میشه تماس ها را انتخاب کنید و منو خودتون رو ایجاد و ذخیره کنید .

به این صورت فرم تماس با ما تو سایت نمایش داده میشه
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، mehdiii124 ، Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، شاهین سمیع عادل
۲-۷-۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #3
همه اين كارا رو انجام دادم گزينه تماس در صفحه اصلي سايت ظاهر شده اما وقتي واردش ميشيم چيزي نشون نميده و فرمي براي تماس وجود نداردEyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۷-۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #4
آیا از جوملا 1.7 استفاده می کنید ؟
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان