پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
فرم تماس با ما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: فرم تماس با ما (/thread-2294.html)

فرم تماس با ما - mehdiii124 - ۲-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ عصر

سلام دوستان من در جوملا فرم تماس با ما ندارم.
فرمي كه نظرات و پيشنهادات را به ايميلي كه تنظيم كرديم ارسال ميكند.
ميشه كاملاراهنماييم كنيد يا كامپوننتشو برام قرار بدين؟
با تشكر
بنده در قسمت تماس ها و مجموعه هايش همه چيو ساختم و قابل انتشار و عمومي قرار دادم اما در صفحه سايت قابل مشاهده نميباشد مشكل از كجاست؟؟؟

RE: فرم تماس با ما - vahid.exe - ۲-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ عصر

سلام دوست عزیز

جوملا 1.5 خوش به صورت پیشفرض کامپونت تماس با ما داره .

فقط کافی هست شما از قسمت کامپوننت ها روی تماس ها کلیک کنید و یک مجموعه و بعدش هم یک تماس ایجاد کنید

بعد از قسمت منو ها وارد منوی اصلی بشید و بعدش روی جدید کلیک کنید . و توصفحه ای که باز میشه تماس ها را انتخاب کنید و منو خودتون رو ایجاد و ذخیره کنید .

به این صورت فرم تماس با ما تو سایت نمایش داده میشه

راستی این سوال رو هم باید در بخش مربوطه می پرسیدید . ( چون تاپیک هایی که مربوط به این انجمن نیستند حذف می شوند )

موفق باشید . 53
من این نکته ویرایش شده شما رو ندیدم . آخه قبل از اینکه پست رو ویرایش کنید من خونده بودم و جواب دادم

نقل قول: بنده در قسمت تماس ها و مجموعه هايش همه چيو ساختم و قابل انتشار و عمومي قرار دادم اما در صفحه سايت قابل مشاهده نميباشد مشكل از كجاست؟؟؟

آیا واسه تماس منو ایجاد کرده اید ؟ همونطور که در پست قبلی گفتم باید : از قسمت منو ها وارد منوی اصلی بشید و بعدش روی جدید کلیک کنید . و توصفحه ای که باز میشه تماس ها را انتخاب کنید و منو خودتون رو ایجاد و ذخیره کنید .

به این صورت فرم تماس با ما تو سایت نمایش داده میشه

RE: فرم تماس با ما - mehdiii124 - ۲-۷-۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ عصر

همه اين كارا رو انجام دادم گزينه تماس در صفحه اصلي سايت ظاهر شده اما وقتي واردش ميشيم چيزي نشون نميده و فرمي براي تماس وجود نداردEyes

RE: فرم تماس با ما - vahid.exe - ۲-۷-۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ عصر

آیا از جوملا 1.7 استفاده می کنید ؟