زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis
۲۳-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #1
کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis
سلام
جدیدا گوگل به کندی های مکرر می خوره حالا شاید هم مشکل اینترنت داخلی ما باشه
در هر صورت من گاها میبینم که سایتم کند بالا میاد و به محل لود فایل ها که نگاه میکنم می بینم که مسیر گوگل شبیه به ajax.googleapis رو نشون میده و وقتی گوگل کند میشه سایت های ما هم کند بالا میاد تا فایل مربوطه رو لود کنه
من ماژول ها و پلاگین های نصب شده رو گشتم و هر مسیری که بود رو داخلی و js های خارجی رو دانلود و در داخل سایت گذاشتم و مسیرها رو هم درست کردم اما متاسفانه هنوز در مسیر لود فایل ها گزینه بالا رو می بینیم
توی سورس سایت در مسیر آدرس ها نمیبینمش ولی توی لود میاد
چاره کار چیست ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis
الان مشکل شما چیه ؟
کند بودن سایت شما ؟
یا گوگل ؟
بد نیست که همراه با مشکلتون دمو هم قرار بدید تا اینطوری دوستان بیشتر متوجه منظورتون بشوند
با تشکرRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، امیررضا مرتضوی ، mal2moh
۲۵-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #3
آدرس دهی ها را یکبار دیگه چک کنید . می توانید افزونه ها را موقتاً غیر فعال کنید تا ببینید باز هم جی کوئری یا جاوااسکریپیتی از خارج از سایت لود می شود یا خیر . اینطوری راحت تر به نتیجه میرسید .
یک بار هم کش جوملا را پاک کنید . و همانطور که دوستمون گفتند با گذاشتن دمو سریعتر به جواب میرسید .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، mal2moh ، مرتضی محمدجانی
۲۵-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #4
متشکرم
بعد از پاک کردن کش همه چیز مرتب شد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: