پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis (/thread-2162.html)

کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis - mal2moh - ۲۳-۶-۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ عصر

سلام
جدیدا گوگل به کندی های مکرر می خوره حالا شاید هم مشکل اینترنت داخلی ما باشه
در هر صورت من گاها میبینم که سایتم کند بالا میاد و به محل لود فایل ها که نگاه میکنم می بینم که مسیر گوگل شبیه به ajax.googleapis رو نشون میده و وقتی گوگل کند میشه سایت های ما هم کند بالا میاد تا فایل مربوطه رو لود کنه
من ماژول ها و پلاگین های نصب شده رو گشتم و هر مسیری که بود رو داخلی و js های خارجی رو دانلود و در داخل سایت گذاشتم و مسیرها رو هم درست کردم اما متاسفانه هنوز در مسیر لود فایل ها گزینه بالا رو می بینیم
توی سورس سایت در مسیر آدرس ها نمیبینمش ولی توی لود میاد
چاره کار چیست ؟

RE: کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis - مرتضی محمدجانی - ۲۴-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ عصر

الان مشکل شما چیه ؟
کند بودن سایت شما ؟
یا گوگل ؟
بد نیست که همراه با مشکلتون دمو هم قرار بدید تا اینطوری دوستان بیشتر متوجه منظورتون بشوند
با تشکرRose

RE: کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis - شاهین سمیع عادل - ۲۵-۶-۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ صبح

آدرس دهی ها را یکبار دیگه چک کنید . می توانید افزونه ها را موقتاً غیر فعال کنید تا ببینید باز هم جی کوئری یا جاوااسکریپیتی از خارج از سایت لود می شود یا خیر . اینطوری راحت تر به نتیجه میرسید .
یک بار هم کش جوملا را پاک کنید . و همانطور که دوستمون گفتند با گذاشتن دمو سریعتر به جواب میرسید .

RE: کندی سایت ها و داخلی کردم مسیر ajax.googleapis - mal2moh - ۲۵-۶-۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ صبح

متشکرم
بعد از پاک کردن کش همه چیز مرتب شد