زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسلاید شو عکس مطالب یک مجموعه به همراه عنوان مطلب carousel
۲-۶-۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #1
اسلاید شو عکس مطالب یک مجموعه به همراه عنوان مطلب carousel
یک سوال دیگه داشتم دوستان

واس همین یه تاپیک جداگانه زدم

بعدشم من یه ماژول اسلایدر مطالب به شکل carousel هم میخوام که مثلا عکس هفت هشت ده تا مطلب رو بگیره فقط عنوان مطالب اون مجموعه رو همراه عکس نشون بده بدون خلاصه ی مطلب

و خودش بطور اتوماتیک همینجوری بچرخه ، یه جور اسلایدر یا اسلایدشو عکس مطالب ولی نمیخوام توی هر بار که می چرخه یه دونه عکس رو نشون بده بلکه این مدلی میخوام که در هر بار چند تا عکس رو کنار هم نشون بده

مثلا این سایت رو ببینید توی هر بار که می چرخه زیر بنر بالا که نگاه کنید دو تا محصول کنار هم رو می چرخونه با عنوان اش میاره رد می کنه

yon.ir/xH2U

حالا من فروشگاه نمیخوام درست کنم به جاش میخوام با مطالب این کار رو بکنم مثل یه سایت خبری

خیلی خیلی ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۶-۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #2
RE: اسلاید شو عکس مطالب یک مجموعه به همراه عنوان مطلب carousel
یه چیزی مثل این میخوام فقط با این تفاوت که خودش بدون اینکه با موس حرکتش بدیم خودش حرکت کنه و بچرخه

و عنوان مطالب یک مجموعه رو همراه با عکس اون مطالب نشون بده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقریبا مثل این زیری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط این دو تا مشکل داره یکی اینکه رایگان نیست یکی اینکه قیافه اش زیاد جالب نیست ولی کارایی هاش دقیقا همونه که من میخوام و دنبالشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان