پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
اسلاید شو عکس مطالب یک مجموعه به همراه عنوان مطلب carousel - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: اسلاید شو عکس مطالب یک مجموعه به همراه عنوان مطلب carousel (/thread-20072.html)

اسلاید شو عکس مطالب یک مجموعه به همراه عنوان مطلب carousel - shervinam - ۲-۶-۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ صبح

یک سوال دیگه داشتم دوستان

واس همین یه تاپیک جداگانه زدم

بعدشم من یه ماژول اسلایدر مطالب به شکل carousel هم میخوام که مثلا عکس هفت هشت ده تا مطلب رو بگیره فقط عنوان مطالب اون مجموعه رو همراه عکس نشون بده بدون خلاصه ی مطلب

و خودش بطور اتوماتیک همینجوری بچرخه ، یه جور اسلایدر یا اسلایدشو عکس مطالب ولی نمیخوام توی هر بار که می چرخه یه دونه عکس رو نشون بده بلکه این مدلی میخوام که در هر بار چند تا عکس رو کنار هم نشون بده

مثلا این سایت رو ببینید توی هر بار که می چرخه زیر بنر بالا که نگاه کنید دو تا محصول کنار هم رو می چرخونه با عنوان اش میاره رد می کنه

yon.ir/xH2U

حالا من فروشگاه نمیخوام درست کنم به جاش میخوام با مطالب این کار رو بکنم مثل یه سایت خبری

خیلی خیلی ممنون

RE: اسلاید شو عکس مطالب یک مجموعه به همراه عنوان مطلب carousel - shervinam - ۲-۶-۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ صبح

یه چیزی مثل این میخوام فقط با این تفاوت که خودش بدون اینکه با موس حرکتش بدیم خودش حرکت کنه و بچرخه

و عنوان مطالب یک مجموعه رو همراه با عکس اون مطالب نشون بده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقریبا مثل این زیری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط این دو تا مشکل داره یکی اینکه رایگان نیست یکی اینکه قیافه اش زیاد جالب نیست ولی کارایی هاش دقیقا همونه که من میخوام و دنبالشم