زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای سئو سایت
۲-۵-۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #1
درخواست راهنمایی برای سئو سایت
سلام خسته نباشید
دوستان حدود 20 روز میشه که یه سایت رو باز کردم که سرعت سایت هم نسبتا بالاست و توش مطالب اختصاصی می زنم، کپی از سایت های ایرانی نیست و روزانه حدود 2 الی 3 مطلب می زنم و تو شبکه های اجتماعی هم دائما فعالیت دارم و بازدید کننده هم حدود 100 نفر در روز هست و همچنین سایت رو تو گوگل وب مستر هم ثبت کردم و عنوان مطالب رو که جستجو می کنم معمولا در صفحه اول و گزینه های ابتدایی هست
ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی اسم سایت رو تو گوگل سرچ می کنم در بین 10 20 صفحه ی اول هم نیست و گاها میشه 7 و دوباره میره 20 30! همچنین تو سایت الکسا هم سایتمو به رسمیت نشناخته هنوز و بدلیل استفاده از دامنه دات آی آر امکان ثبت سایت هم نمیده

آدرس سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیدواژه جستجو:
جالب است

ممنون میشم راهنمایی کنیدRose
جوملا 2.5
امضاء eskafild
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۵-۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی برای سئو سایت
چند تا توصیه عمومی
1- اگه وارد نیستی به keyword اهمیت نده . استفاده کردن از کی وردها سود که نداره ضرر هم میزنه .(اگه وارد نیستی)
2- نتیجه ی کارهات شاید 2 هفته یا بیشتر طول بکشه تا توی گوگل ثبت بشه . با ساخت بک لینکهای معتبر میتونی سرعتش ور بیشتر کنی .
3-توی وبمستر چک کن html improvment که title و descripten تکراری نداشته باشی .
4-crawl errors رو هم چک کن با ریدایرکت 301 حلش کن .
5-blocked content رو هم ببین . بعضی وقتها افزونه های کش کننده مثل jch op یا rockboster فایلها ور کش میکنن و پوشه ی کش هم از دسترس گوگل خارجه توی جوملا . حتما پوشه ی cash رو از توی robot.txt حذف کن .
6- احتمال زیاد ریورایت رو هم فعال کردی و دامنه ها ور هم به دامنه ی اصلی ارجاع دادی خودت .
بقیه اش صبر
تازگی ها گوگل خیلی به عمر دامنه اهمیت میده . سایتی دارم که یک سالی هست مطلب توش نگذاشته ام ولی یه دفعه اومده صفحه ی اول گوگل . یه دامنه ی قدیمی بخری بد نیست .
چک کن مطلب تکراری نداشته باشی .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط eskafild
۲-۵-۱۳۹۵, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #3
سلام بسیار ممنون از راهنمایی خوبتون سعی کردم تقریبا همشو اعمال کنم

دو تا سوال در ادامه داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
1- پلاگین متا تگ خودکار رو من نصب کردم که خودشت متا و توضیحات رو می زنه به نظرتون نبودنش بهتر از بودنشه؟

2- تیتر های مطالب رو اچ 1 کردم و اولین توضیح متن رو اچ 2، به نظرتون خوبه یا مشکلی ایجاد می کنه؟
امضاء eskafild
۲-۵-۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #4
گوگل به متا تگ کلمات کلیدی اهمیت نمیده . شما حجم کلمه ی کلیدی مورد نظر رو توی مطلب ببرین بالا البته به شکلی که مطلب خراب نشه . توی عنوانها هم از کلمه ی کلیدی مورد نظر استفاده کنین .
پلاگین ور بهتره حدف کنی . مثلا میگرده میبینه توی مطلبت "از" به تعداد زیاد استفاده شده اضافه اش میکنه به کلمات کلیدی .

اندازهی فونت درشت با تک h1 مشابه هست شما مطالب مهم رو درشت تر نمایش بدی خود گوگل هم مهم تر حسابشون میکنه .(تگ ها کارت ور آسون تر میکنن )
 سپاس شده توسط eskafild
۲-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #5
پلاگین رو من برداشتم حالا تو مطالب متا و توضیحاتی که توی تنظیمات اصلی زده شده رو توی هر مطلب نشون میده، مشکلی نداره؟

ببخشید من متوجه قسمت اچ 1 باز نشدم می خواستم ببینم عنوان رو که اچ 1 کردن و توضیح اول رو اچ 2 این خوبه یا عناوین رو برگردونم به همون اچ 2؟

سپاس از راهنمایی
امضاء eskafild
۲-۵-۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #6
گوگل به کی ورد اهمیتی نمیده .....
خودش از توی مطلب کی وردها ور شناسایی میکنه .
با کیورد مورد نظر توی مطالب صفحه ی اول سایتت ور لینک کن .
اگه کاربر قسمتی از متن ور بزرگ تر ببینه گوگل هم بزرگ تر و مهم تر حسابش میکنه .
 سپاس شده توسط eskafild
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان