پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درخواست راهنمایی برای سئو سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: درخواست راهنمایی برای سئو سایت (/thread-19921.html)

درخواست راهنمایی برای سئو سایت - eskafild - ۲-۵-۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ صبح

سلام خسته نباشید
دوستان حدود 20 روز میشه که یه سایت رو باز کردم که سرعت سایت هم نسبتا بالاست و توش مطالب اختصاصی می زنم، کپی از سایت های ایرانی نیست و روزانه حدود 2 الی 3 مطلب می زنم و تو شبکه های اجتماعی هم دائما فعالیت دارم و بازدید کننده هم حدود 100 نفر در روز هست و همچنین سایت رو تو گوگل وب مستر هم ثبت کردم و عنوان مطالب رو که جستجو می کنم معمولا در صفحه اول و گزینه های ابتدایی هست
ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی اسم سایت رو تو گوگل سرچ می کنم در بین 10 20 صفحه ی اول هم نیست و گاها میشه 7 و دوباره میره 20 30! همچنین تو سایت الکسا هم سایتمو به رسمیت نشناخته هنوز و بدلیل استفاده از دامنه دات آی آر امکان ثبت سایت هم نمیده

آدرس سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیدواژه جستجو:
جالب است

ممنون میشم راهنمایی کنیدRose
جوملا 2.5

RE: درخواست راهنمایی برای سئو سایت - sajjad salehi - ۲-۵-۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ عصر

چند تا توصیه عمومی
1- اگه وارد نیستی به keyword اهمیت نده . استفاده کردن از کی وردها سود که نداره ضرر هم میزنه .(اگه وارد نیستی)
2- نتیجه ی کارهات شاید 2 هفته یا بیشتر طول بکشه تا توی گوگل ثبت بشه . با ساخت بک لینکهای معتبر میتونی سرعتش ور بیشتر کنی .
3-توی وبمستر چک کن html improvment که title و descripten تکراری نداشته باشی .
4-crawl errors رو هم چک کن با ریدایرکت 301 حلش کن .
5-blocked content رو هم ببین . بعضی وقتها افزونه های کش کننده مثل jch op یا rockboster فایلها ور کش میکنن و پوشه ی کش هم از دسترس گوگل خارجه توی جوملا . حتما پوشه ی cash رو از توی robot.txt حذف کن .
6- احتمال زیاد ریورایت رو هم فعال کردی و دامنه ها ور هم به دامنه ی اصلی ارجاع دادی خودت .
بقیه اش صبر
تازگی ها گوگل خیلی به عمر دامنه اهمیت میده . سایتی دارم که یک سالی هست مطلب توش نگذاشته ام ولی یه دفعه اومده صفحه ی اول گوگل . یه دامنه ی قدیمی بخری بد نیست .
چک کن مطلب تکراری نداشته باشی .

RE: درخواست راهنمایی برای سئو سایت - eskafild - ۲-۵-۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ عصر

سلام بسیار ممنون از راهنمایی خوبتون سعی کردم تقریبا همشو اعمال کنم

دو تا سوال در ادامه داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
1- پلاگین متا تگ خودکار رو من نصب کردم که خودشت متا و توضیحات رو می زنه به نظرتون نبودنش بهتر از بودنشه؟

2- تیتر های مطالب رو اچ 1 کردم و اولین توضیح متن رو اچ 2، به نظرتون خوبه یا مشکلی ایجاد می کنه؟

RE: درخواست راهنمایی برای سئو سایت - sajjad salehi - ۲-۵-۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ عصر

گوگل به متا تگ کلمات کلیدی اهمیت نمیده . شما حجم کلمه ی کلیدی مورد نظر رو توی مطلب ببرین بالا البته به شکلی که مطلب خراب نشه . توی عنوانها هم از کلمه ی کلیدی مورد نظر استفاده کنین .
پلاگین ور بهتره حدف کنی . مثلا میگرده میبینه توی مطلبت "از" به تعداد زیاد استفاده شده اضافه اش میکنه به کلمات کلیدی .

اندازهی فونت درشت با تک h1 مشابه هست شما مطالب مهم رو درشت تر نمایش بدی خود گوگل هم مهم تر حسابشون میکنه .(تگ ها کارت ور آسون تر میکنن )

RE: درخواست راهنمایی برای سئو سایت - eskafild - ۲-۵-۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ عصر

پلاگین رو من برداشتم حالا تو مطالب متا و توضیحاتی که توی تنظیمات اصلی زده شده رو توی هر مطلب نشون میده، مشکلی نداره؟

ببخشید من متوجه قسمت اچ 1 باز نشدم می خواستم ببینم عنوان رو که اچ 1 کردن و توضیح اول رو اچ 2 این خوبه یا عناوین رو برگردونم به همون اچ 2؟

سپاس از راهنمایی

RE: درخواست راهنمایی برای سئو سایت - sajjad salehi - ۲-۵-۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ عصر

گوگل به کی ورد اهمیتی نمیده .....
خودش از توی مطلب کی وردها ور شناسایی میکنه .
با کیورد مورد نظر توی مطالب صفحه ی اول سایتت ور لینک کن .
اگه کاربر قسمتی از متن ور بزرگ تر ببینه گوگل هم بزرگ تر و مهم تر حسابش میکنه .