زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر منو با اسکرول و ثابت ماندن منو در بالا
۳۰-۴-۱۳۹۵, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #1
تغییر منو با اسکرول و ثابت ماندن منو در بالا
سلام دوستان اگر دیده باشید در برخی از سایت ها وقتی که سایت را به پایین اسکرول می کنیم و منو ی بالای صفحه به بالا می رود و از دید خارج می شود منوی دیگری با افکت جایگزین آن می شود و همانجا باقی می ماند تا وقتی که دوباره به بالای سایت بر گردیمم دوباره منوی اصلی که در بالای سایت هست را نمایش می دهد و این منو مخفی می شود

مثلا مثل این سایت که یه کم که میاییم پایین یه منو دیگه نشون میده که ارتفاعش از منوی اول کمتره و یه کم با اون فرق داره و با یه افکت خاص به پایین می افته در هنگام ظاهر شدن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی که اسکرول می کنیم میره بالا هدرش مخفی میشه بعد منو ش می چسبه اون بالا باز میاییم بالا همه چیز بر می گرده سر جاش

سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۴-۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #2
RE: تغییر منو با اسکرول و ثابت ماندن منو در بالا
یه سری ماژول و اسکریپت برای این کار هست .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی برای تغییر کردن نیاز به کدنویسی داری . یه آشنایی ساده با حاوا اسکرپت حداقل نیازه .
 سپاس شده توسط shervinam
۳۱-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #3
سلام ممنون جناب صالحی اما منم مشکلم دقیقا الان با همین ju sticy هست هر کاری می کنم کار نمی کنه هم رو جوملا 2.5 امتحانش کردم هم روی نسخه 3 رو هیچ کدوم کار نمی کنه نمی دونم چرا ؟

یعنی هر کاری که بگید کردم از اینکه کلاس های اون موقعیت ماژول رو تو پلاگین وارد کنم تا نصب jquery easy که تو مستندات خود پلاگین گفته بود ممکنه لازم بشه نصب کنید

بزرگان و حرفه ای های انجمن کمک .....

جناب گنجی کمک کنید .... خیلی خیلی مممنون ...
۳۱-۴-۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #4

با این اسکریپت میشه بر اساس میزان اسکرول کاربر تنظیماتی ور توی قالب انجام داد .
مثلا بعد از 300 پیکسل پایین رفتن منو از حالت استیکی در بیاد یا ارتفاعش کم و زیاد بشه .
اپه از گانتری 5 استفاده کنید میشه از پارتیکلهای مجانی استفاده کرد .

برای مشکلتون هم بهتره عکس از inspect اون موقعیت بدین یا لینک سایت .
احتمالا از # یا . باید قبل از اسم استفاده کنید .
۳۱-۴-۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #5
اینا که آخزش گفتید اصن من نفهمید چی شد ؟؟؟ :-) :-) :-)

من نمی تونم با این کد ها سر و کله بزنم دنبال یه چیز راحت ام مثه همون ju sticky اگر مشکلش حل بشه یعنی معلوم بشه دقیقا باید چیکار کرد و چه تنظیماتی کرد که کار کنه خوب میشه یعنی عالی میشه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان