زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
۱۲-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ عصر
ارسال: #1
Question ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
سلام من سایتی می خواهم طراحی کنم که اعضا هم بتوانند از طریق خرید عضویت فایل دانلود کنند و هم با خرید تکی اون فایل این کار را انجام دهند. من از دو کامپوننت j2store و rs membership استفاده می کنم. فقط یک مشکلی که دارم این هست که اگر عضویت جوملا را غیر فعال کنم و از عضویت آر اس ممبر شیب استفاده کنم که ظاهرا باید همین کار را هم انجام بدهم. اون موقع برای خرید از فروشگاه بعد از خرید کاربر باید یک حساب کاربری داشته باشه ... خوب یعنی تنها کسانی می تونند حساب کاربری درست کنند که هزینه داده باشند . حال سوال اینه که چطور باید عضویت این دو را جدا گانه انجام دهم یا اصلا چه کار باید بکنم ؟؟؟؟
سایت پارس جوم که از این دو افزونه استفاده می کنه چه کاری انجام داده است ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۴-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #11
RE: ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
هیچ فرقی نداره دوست من به هم مرتبط هستند. کافیه تست کنی. من از کامپوننت j downlod استفاده می کنم. و حق دسترسی را گذاشتم روی رجیستری . و عق عضویت جوملا هم بسته است و تنها با خرید اشتراک می توان عضو شد. پس اگر عضویت جوملا آزاد باشه. هر کی که ثبت نام کنه خیلی راحت می شه کاربر اشتراکی ...
می گم نکنه باید پلاگین ادغام جی دانلود به ممبر شیپ وصل بشه و از اون طریق بتوان این کار را انجام داد.
یا اینکه من یک سطح دسترسی جدید مثلا rejister 2 بسازم و دانلود ها و ممبر شبپ را تنها برای رجیستر دو فعال کنم.
یا اینکه از طریق اشتراک گذاشتن مطلب در ممبر شیپ منو و مطالب و دانلود مخصوص اشتراک ها بسازم. که البته این گزینه یعنی باید دو باره کاری کنم. هم باید برای افراد رجیستری بسازیم و هم افراد عادی ؟؟؟

خوب کدام یک را باید انجام بدم. دوستان لطفا و خواهشن راهنمایی کنی.. یک هفته هست کسی جواب صحیحی به ما نمی ده
۱۵-۹-۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #12
سلام
این راه رو برید :
یا اینکه من یک سطح دسترسی جدید مثلا rejister 2 بسازم و دانلود ها و ممبر شبپ را تنها برای رجیستر دو فعال کنم.
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۵-۹-۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ صبح
ارسال: #13
Question RE: ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
ممنون. همین مورد را تست می کنم. و مطمئنا باید جواب بگیرم. الان تنها یک مشکل دارم که هنوز آزارم می ده و حل نشده : مشکل تاریخ.

توی این پست مشکلم را گفته ام :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا فلجم کرده. نمی زاره هیچ کاری درست انجام شه :
الان اگر کسی از طریق ممبرشیپ اشتراک بخره مثلا یک ماهه. چون تاریخ مشکل داره. انقضاء اون را اشتباه وارد میک نه
توی j2store هم با این مشکل دارم.
۱۵-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #14
من اونجا راهکاری بهتون دادم
اون رو پیاده ریزی کنید مشکل تاریخ حل میشه
همیشه سعی کنید از جوملا و فارسی سازهای استاندارد خود جوملا استفاده کنید
فارسی ساز اصلی جوملا هم از سایت خود جوملا بگیرید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط hercol2013 ، ghasminia
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان