پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ارتباط کامپوننت عضویت ماهانه با کامپوننت فروش فایل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من سایتی می خواهم طراحی کنم که اعضا هم بتوانند از طریق خرید عضویت فایل دانلود کنند و هم با خرید تکی اون فایل این کار را انجام دهند. من از دو کامپوننت j2store و rs membership استفاده می کنم. فقط یک مشکلی که دارم این هست که اگر عضویت جوملا را غیر فعال کنم و از عضویت آر اس ممبر شیب استفاده کنم که ظاهرا باید همین کار را هم انجام بدهم. اون موقع برای خرید از فروشگاه بعد از خرید کاربر باید یک حساب کاربری داشته باشه ... خوب یعنی تنها کسانی می تونند حساب کاربری درست کنند که هزینه داده باشند . حال سوال اینه که چطور باید عضویت این دو را جدا گانه انجام دهم یا اصلا چه کار باید بکنم ؟؟؟؟
سایت پارس جوم که از این دو افزونه استفاده می کنه چه کاری انجام داده است ؟؟؟
اقای هرکول چرا اسپم ارسال میکنید ؟؟
این موضوع رو پنج بار ارسال کردید ، دیروز دوتاش رو حذف کردم یکی رو گذاشتم
این هم لینکش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای بار پنجم دوباره اومدید الان موضوع تکراری ایجاد میکنید ... چرا ؟
پنج بار؟؟؟؟ شرمنده .. می دونم که باید یک بار فرستاده شود. خیلی برام مهمه الان چند روزی هست لنگ این مشکل هستم. کسی جواب نداد. خواهشن اگر چیزی می دونید لطف کنید جواب بدهید
خب كسي جواب نداد دليل نميشه هر دو سه ساعت يكبار همين موضوع رو جديد درست كنيد . فوقش همون موضوع قبل رو بالا بياريد ... لطفا ً‌اينكار رو نكنيد وگرنه اخطار ميگريد و شايد هم مسدود بشيد

دوباره موضوع تكراري قبل رو حذف ميكنم ولي اينكارو تكرار نكنيد ممنون ميشم
?????????????????????????????? حالا باید چه کار کنم؟؟؟؟ اقای عمرانی شما که برای فروشگاه پارس جوم این کار را انجام داده اید راهش چیست ؟؟؟؟
دوست عزیز اگر دقت کنید اصلا در پارس جوم این دو ارتباطی باهم ندارند و هر کدام کارایی خود را دارد .
سلام
آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامپوننت جی دانلود را به درگاه پرداخت وصل کردند اگه این طور باشه میشه با جی دانلود هم اشتراک بفروشید هم فایل
نقل قول: دوست عزیز اگر دقت کنید اصلا در پارس جوم این دو ارتباطی باهم ندارند و هر کدام کارایی خود را دارد .

همین دیگه اگر با هم ارتباطی ندارند. به چه صورت هست. چون کاربری که رجیستر به حساب می اید. یعنی کسی که اشتراک خریده است. خوب همین گروه کاربری در جوملا هم را اگر رجیستر تعیین کنی که هر دو می شوند ثبت نامی ها.
با جی دانلود چطور و آیا به پای اشتراک دهی rs و فروش فایل j2 می رسه
شما در عضویت ماهانه به کاربر عضو شده دسترسی خاصی در سایت داده میشه از آن گذشته با نصب و آزمایش متوجه میشی که عضویت این دو چه فرقی باهم دارند .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع