زمان کنونی: ۲۲-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت صفحه اول قبل از وارد شدن به صفحه اصلی سایت
۲-۷-۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #1
ساخت صفحه اول قبل از وارد شدن به صفحه اصلی سایت
سلام :
یه سوال داشتم ممنون میشم دوستان کمک کنید

این کاری که در خواستشو دارم خیلی وقت پیش انجام دادم ولی یادم رفته

من یه سایت مذهبی دارم طراحی میکنم با جوملا
میخوام قبل از اینکه کاربر اسم سایت رو زد و وارد سایت شد یه صفحه اول برای سایت بیاد که مثل هم زیبایی سایت باشه و هم بت.نم گزینه هایی به همی صفحه اضافه کنم که کاربر قبل از صفحه اصلی خود سایت از این صفحه هم بونه وارد بخش های دیگه سایت بشه

خودم قبلا با Html این کارو انجام دادم ولی الان نمیدونم چه طوری قرارش بدم اول سایت ؟؟؟
یعنی نمیدونم چه طوری توی سی پنل بزارمش که کاربر نام سایت رو که زد اول این صفحه HTML بیاد بالا بعد بره تو سایت اصلی

ممنون میش زودتر کمکم کنید
راستی جوملا Joomla 1.5 هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۷-۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #2
RE: ساخت صفحه اول قبل از وارد شدن به صفحه اصلی سایت
شما یه صفحه HTML بسازید ، هرچیزی که دوست دارید ، بعد با اسم index.html بزارید توی ریشه هاستتون .
کلا ً همیشه صفحه html قبل از index.php باز میشه بعد از اونجا روی هر منویی که خواستن میشه کلیک کرد
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sajjad salehi
۲-۷-۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #3
بعد دوست عزیز اگر من بزارم index.html هر کس دامین رو بزنه اول index.html باز میشه ؟؟؟؟؟؟

بعد من باید در کد html لینکش کنم به index.php ??

این موضوع که گفتم درسته ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۷-۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #4
بله همینطوره .
البته این وسط یه موضوع پیش میاد ، اگر کسی آدرس رو اینجوری وارد کنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون موقع دیگه صفحه html باز نمیشه و شما باید یه کار اضافه دیگه ای هم انجام بدید .

باید از طریق فایل htaccess دستور بدید هروقت آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو وارد کردند به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تغییر مسیر بده
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mahan
۵-۷-۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ صبح
ارسال: #5
درود بر شما
یک پیشنهاد: شما می توانید صفحه اچ تی ام ال خود را در یک پوشه جدید قرار دهید و از پنل مدیریت سایت صفحه اصلی را به آن صفحه اچ تی ام ال جدید ریدایرکت کنید
چون ممکن است در برخی افزونه ها به مشکل بخورید، البته اگر از افزونه خیلی خاصی استفاده نمی کنید همانطور که آقای پور دریایی گفتند عمل کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان