زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشگل ارسال ایمیل زیاد و ثبت نام ربات ها
۷-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #1
مشگل ارسال ایمیل زیاد و ثبت نام ربات ها
با عرض سلام خسته نباشید
از وقتی سایت رو طراحی کردم روزانه بصورت اتوماتیک250 ایمیل از webmail ارسال میشه که بعد پیغام Mail delivery failed: returning message to sender برای من ارسال میشه و حجم هاست رو میگره و سایت بسته میشه لطفا راهنماییم کنید ایراد از کجاست
با تشکرRose

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: ایمیل
یکی از متن های ایمیل رو قرار بدهید دوست گرامی
ایمیل ثبت نام ؟ هست ؟
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #3
ممنون از توجهتونRose

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۷-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #4
درود تعداد کاربران ثبت نامی در مدیریت جوملا - قسمت مدیریت کاربران اگر زیاد شده و همین ایمیل ها اونجا ثبت نام کرده اند کد کپچا رو فعال کنید این مشکل حل خواهد شد و این افراد رو نیز حذف کنید احتمالا روباط ها دارند تو سایت شما ثبت نام می کنند و ایمیل ها نیز وجود نداره و به شما ایمیل دلیوری می ده
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط pari2 ، Reza Ganji
۷-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #5
ممنون از راهنمایی شما
فعال کردم ایشااله که مشکل حل بشه
سپاسRose
۷-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #6
دوست عزیز لطفا ً قوانین انجمن رو رعایت کرده و از موضوع بهتری استفاده کنید .
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۲-۶-۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #7
RE: مشگل ارسال ایمیل زیلد و ثبت نام ربات ها
با عرض سلام مجدد
روش پیشنهادی رو انجام دادم به تعداد کاربران دیگه کسی اضافه نشده اما ایمیل ها فقط تعدادش کم شده به روزی یکی ایمیل رسیده تنظیمات دیگه ای هست واسه رفع مشکل؟؟
با سپاس از راهنمایی شماRose
۱۲-۶-۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #8
درود اون کاربران حذف کنید و اگر در صف ایمیل دارید اون ایمیل ها هارو پاک کنید ممکن هست برخی از سرور ها ها محدودیت ارسال ایمیل داشته باشند و بخاطر همین می آیند صف درست می کنند

بلخره داره ایملی ارسال می شه مثلا برای کاربری یا چیزی که یکی از متن های ایمیل باز کنید متوجه می شید مثلا این ایمیل داره برای یک کاربر یا ایمیی که وجود نداره ارسال می شه
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط pari2 ، پیام عمرانی
۱۲-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #9
همون روز هم کاربران رو حذف کردم هم ایمیل ها و در مدت 3 روز هر روز یک ایمیل داشتم
۱۲-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ عصر
ارسال: #10
یک ایمیل از کجا می یاد . ایمیل بخونید متن کامل ایمیل ایجا بزارید . باید پیگیری کنید حتی از طریق خود سرور چون واقعا نمی شه پشت این انجمن فهمید که شما از کجا دارید ایمیل دریافت می کنید شاید ایمیل معمول داخل سایت باشه
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان