زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده مخفی کردن منو در صفحه اصلی
۱۸-۳-۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ صبح
ارسال: #1
مخفی کردن منو در صفحه اصلی
سلام میخوام یه منو بسازم که توی صفحه اصلی وقتی میان نمایش داده نشه این تا اینجا
خب حالا میخوام روی منوهای صفحه اصلی مثلا متن آهنگ کلیک میکنم یه صفحه باز شه دیگه منوهای صفحه اصلی نشون داده نشه و حالا منوی جدید این صفحه نمایش داده شه
ببینید اینجوری
الان توی سایت من اگه سمت راست رو ببینید زیر نوشته متن آهنگها و زیر منوشم که آهنگهای ایرانی
خب این توی صفحه اصلی سایته میخوام این نشون داده نشه، حالا میریم توی همون صفحه اصلی و روی منوی بالایی نوشته متریال آهنگ و زیرگروهش هم متن آهنگ کلیک میکنیم
خب وقتی کلیک میکنیم این درسته یعنی من منوهای جدید برای این صفحه ساختم که بقیه منوهای صفحه اصلی نشون داده نمیشه خب حالا میخوام این منویی که ساختم فقط در همون زیر گروه متریال آهنگ کار کنه و به هیچ وجه در صفحه اصلی نیاد
از انتشار هم خارجش می کنم اما خب وقتی روی متن آهنگ کلیک میکنیم دیگه نشون داده نمیشه لطفا کمک کنید ممنون

ببخشید آدرس سایتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۸-۳-۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #2
RE: مخفی کردن منو در صفحه اصلی
سلام دوست عزیز توضیحات شما کمی گیج کننده بود
بنده اینطور متوجه شدم که شما برخی از منو ها رو نمیخوایید تو تمام صفحات نمایش داده بشه درسته؟
شما میتوانید از ماژول استفاده کنید بر تنظیم سطح دست رسی و تظیمات نمایش صفحات
امضاء taghdir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۸-۳-۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #3
بزارین اینجوری بگم سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو میبینید وقتی روی موبایل میریم میره تو پیج موبایل و دیگه قالب قبلی و منوهای قبلی نیست حالا با این تفاوت که من همینجوری باشه اما قالب خودم همین...

ضمنا وقتی توی پیج موبایل میره منوها دیگه نیست حالا یا ساب دامینه یا نه صفحه اختصاصیه
بازگشت به بالا
۱۸-۳-۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #4
درست شد فقط یه تیک باید زده میشد که توی صفحه اصلی نشون داده نشه
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان