زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو سایتم بعد از حذف sh404sef
۱۰-۳-۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #1
سئو سایتم بعد از حذف sh404sef
با سلام. امیدوارم دوستان بتوانند یاری کنن.
Joomla 2.5 Component sh404sef
من اوایل که سایتم رو راه اندازی کردم حساسیت خاصی روی افزونه ها نداشتم و نصب می کردم. یکی از این افزونه ها، افزونه sh404sef غیر اورجینال بود که با دالود از سایت ها اون رو نصب کردم الان هم دو، سه سالی می گذره فهمیدم اشتباه کردم(افزونه نال شده) مثلا درست کار نمی کنه و تنظیماتش نمیاد. یا اینکه صفحه 404 پربیننده ترین صفحه شده.

احساس می کنم علاوه براین که کمی به سئو نکرده کلی هم ضرر زده.

سایتم هم خبریه و هر روز مطلب جدید توش درج میشه.

حالا میخواستم بدونم اگه الان حذفش کنم چه بلایی سر سایتم میاد؟

از توی گوگل محو نمی شم؟

به سایتم خسارت زیادی نمی زنه؟

توصیه دوستان چیه/ حذفش کنم یا بذارمش؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۳-۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: سئو سایتم بعد از حذف sh404sef
sh404sef افزونه خیلی خوبیه اگه تنظیماتش رو درست انجام بدید و از نسخه معتبری استفاده کنید که تو اینترنت زیاده.
در پاسخ سوالتون عرض کنم که با حذفش مشکلی برای سئو ایجاد نمیشه. اگر از کلمات کلیدی مناسب در متای صفحات و توضیحات مربوط به متا استفاده کرده باشید می توانید به پیشرفت سئوی سایت امیدوار باشید
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط neda912
۱۰-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #3
RE: سئو سایتم بعد از حذف sh404sef
با حذف بدون برنامه ریزی این افزونه مسلما به مشکل برخواهید خورد
خصوصا اگر لینک مطالب بسیاری رو با این افزونه سئو کرده باشید (سایت شما حاوی مطالب زیادی باشه که با این افزونه کار میکرده)
تمامی لینکهایی که با این افزونه ساخته شده و در گوگل ثبت شده حذف میشه و تاثیر منفی در ترافیک سایت شما خواهد داشت
کاربران و بازدیدکنندگان هم با صفحات پی در پی 404 و 403 مواجه خواهند شد و مسلما از سایت فرار میکنند
بک لینکهای که برای سایت گرفتید و با این افزونه کار میکنه هم به مرور از گوگل حذف خواهند شد (حذف یکباره افزونه ای که 3 سال برای یک سایت خبری فعال بوده اونهم افزونه ای مثل sh404sef یعنی تاثیر منفی مستقیم و غیر مستقیم بر سئو و رنک گوگل و ترافیک سایت در کوتاه مدت و میان مدت حتی در بعضی مواقع بلند مدت )

نقل قول: در پاسخ سوالتون عرض کنم که با حذفش مشکلی برای سئو ایجاد نمیشه.

حذف یکباره این افزونه به معنی واقعی کلمه یعنی شوک به سایت خصوصا یک سایت خبری
حتی اگر تمامی صفحات سایت شما با کلید واژه ها و متا های مناسب پر شده باشه زمان زیادی لازم هست تا سایت به حالت عادی خودش برگرده

توصیه
1- اگر مشکلی با عملکرد فعلی این افزونه ندارید هیچ دستکاری نکنید (حتی اگر افزونه وارز بوده)
2- اگر دوست دارید نسخه اورجینال تهیه کنید میتونید این کار رو انجام بدید ونیازی به حذف افزونه قبل نیست
اول یک بکاپ از سایت تهیه کنید بعد افزونه مناسب با نسخه جوملای خودتون رو خرید و نصب کنید
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sajjad salehi ، alizademoha
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان