زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک برای طراحی فرم لیست محصولات
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #1
درخواست کمک برای طراحی فرم لیست محصولات
سلام و خسته نباشد خدمت دوستان و مدیران محترم سایت.
راستش من یه مدتیه درگیر این هستم که یه سایت با قابلیت فروش و پرداخت آنلاین بزنم.
از راهنمایی های دوستان هم استفاده کردم و انواع فروشگاه سازها و حتی بسته ی نصبی فروشگاه ساز جومینا رو امتحان کردم.
اما هیچ کدومش به درد کارم نخورد.
حقیقت اینه که نمی خوام سایتم شباهتی به فروشگاه داشته باشه.
یعنی می خوام سایت تبلیغاتی باشه و یه بخش از اون هم به محصولات تعلق داشته باشه.
به طوری که مثلا یک لیست از محصولات همراه با قیمت هاشون وجود داشته باشه، که با انتخاب هر محصول، مبلغ قابل پرداخت نمایش داده بشه و با انتخاب محصول بعد مبلغ اون، به مبلغ قبلی اضافه بشه و مبلغ کل رو نمایش بده.
بعد از اون هم بشه مبلغ رو به صورت آنلاین پرداخت کرد.
اگر اساتید لطف کنن و یه راهنمایی خوب در این مورد انجام بدن، خیلی خیلی خیلی ممنون می شم.
با تشکر.
Rose
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،
وآنکه می پرسد در جاده ی توانمندی و در حمایت دانایان گام بر می دارد...
[تصویر:  ajy0g2d4kfqh62gm3u7.gif]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست کمک برای طراحی فرم لیست محصولات
فکر می کنم یک مقدار باید ویرچومارت را تغییر بدهید تا از حالت فروشگاهی خارج شود چون ویرچومارت ماژول های بسیاری دارد و فکر می کنم راحت ترین گزینه باشد . برای پرداخت آنلاین هم می توانید از سری افزونه های پی سی دکتر یا پی سی جوملا استفاده نمایید مانند :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط n4n4zi ، tarantino ، Reza Ganji
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #3
(۲۱-۵-۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر می کنم یک مقدار باید ویرچومارت را تغییر بدهید تا از حالت فروشگاهی خارج شود چون ویرچومارت ماژول های بسیاری دارد و فکر می کنم راحت ترین گزینه باشد . برای پرداخت آنلاین هم می توانید از سری افزونه های پی سی دکتر یا پی سی جوملا استفاده نمایید

جناب آقای سمیع عادل عزیز، از پاسختون تشکر می کنم،
اما خوب راستش زیاد از ویرچومارت سر در نیاوردم!
ضمن اینکه می خواستم بدونم برای ایجاد فرمی که خدمتتون عرض کردم چه کار باید بکنم؟
آیا افزونه ای برای ایجاد این فرم که قیمت ها را جمع زده و محاسبه می کنه وجود داره؟
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،

۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۸ صبح
ارسال: #4
سلام
بکارتون میاد ؟
امضاء I.from_iran
با خدا باش و پادشاهی کن / بی خدا باش و هر آنچه خواهی کن
Drink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط n4n4zi ، tarantino ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #5
اگر منظور شما این است که حالت فرم داشته باشد می توانید از همین افزونه که دوستمون i.from_iran فرمودند استفاده کنید . می توانید آن را تست کنید کار کردن با آن راحت است . این افزونه هم توسط سایت پی سی جوملا ( آقای ابوالفضل طالبی ) به بانک متصل شده است که می توانید توضیحات آن را از در لینک های زیر ببینید :

امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط n4n4zi ، tarantino ، Reza Ganji
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ صبح
ارسال: #6
خوب خود ویرچومارت این کار رو برای شما انجام میده و قیمتهای محصولات انتخابی رو براتون جمع میکنه و در آخر پرداخت میکنند
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط n4n4zi ، tarantino ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #7
(۲۱-۵-۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ صبح)I.from_iran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بکارتون میاد ؟

سلام.
خیلی خیلی ممنون.Rose
دقیقا دنبال همین می گشتم.
فقط کسی می دونه که آیا می شه این افزونه رو می شه به سیستم پرداخت آنلاین نصب کرد یا نه؟
یعنی بعد از اتمام سفارش و صدور فاکتور، بشه مبلغ رو به صورت آنلاین پرداخت کرد!
(۲۱-۵-۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر منظور شما این است که حالت فرم داشته باشد می توانید از همین افزونه که دوستمون i.from_iran فرمودند استفاده کنید . می توانید آن را تست کنید کار کردن با آن راحت است . این افزونه هم توسط سایت پی سی جوملا ( آقای ابوالفضل طالبی ) به بانک متصل شده است

از راهنمایی شما بسیار سپاسگذارم.Rose
اما در توضیحاتی که در سایت آقای طالبی مشاهده کردم، ظاهرا افزونه ای که به درگاه بانک ها متصل می شه، فقط بر روی یک دامنه قابل استفاده هست.
بنده دنبال روشی برای پرداخت آنلاین هستم که محدودیت نداشته باشه، و در صورت امکان رایگان باشه.

(۲۱-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب خود ویرچومارت این کار رو برای شما انجام میده و قیمتهای محصولات انتخابی رو براتون جمع میکنه و در آخر پرداخت میکنند

ممنون از راهنماییتون.Rose
اما دقیقا دنبال افزونه ی ipricecalc بودم.
راستش با ویرچومارت درست و حسابی نتونستم کار کنم و این افزونه یه راه میان بر بود برای حل مشکلم.
حالا فقط می مونه سیستم پرداخت آنلاین که امیدوارم اونم با راهنمایی دوستان حل بشه.
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،

سپاس شده توسط tarantino
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #8
به علت سوء استفاده های احتمالی افزونه های پرداخت آنلاین در سایت پی سی جوملا کد می شوند و فقط بر روی یک سایت اجرا می گردند . شما برای هر سایت باید یک بار این افزونه را خریداری کنید (باز از آقای طالبی سئوال کنید شاید در ازای چند سایت به شما تخفیف تعلق گیرد ) و مطمئن باشید مبلغی که پرداخت می کنید در قبال زحمتی که برای نوشتن و بهینه کردن افزونه کشیده شده بسیار ناچیز است و مطمئناً شما هزینه ناچیز آن را از فروش محصولات خود تأمین خواهید کرد .
امضاء شاهین سمیع عادل

سپاس شده توسط tarantino ، Reza Ganji ، پیام عمرانی ، n4n4zi ، مرتضی محمدجانی ، parantezp
۲۴-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #9
(۲۱-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به علت سوء استفاده های احتمالی افزونه های پرداخت آنلاین در سایت پی سی جوملا کد می شوند و فقط بر روی یک سایت اجرا می گردند . شما برای هر سایت باید یک بار این افزونه را خریداری کنید (باز از آقای طالبی سئوال کنید شاید در ازای چند سایت به شما تخفیف تعلق گیرد ) و مطمئن باشید مبلغی که پرداخت می کنید در قبال زحمتی که برای نوشتن و بهینه کردن افزونه کشیده شده بسیار ناچیز است و مطمئناً شما هزینه ناچیز آن را از فروش محصولات خود تأمین خواهید کرد .
ضمن تشکر از راهنمایی های مفید جناب آقای سمیع عادل،
البته دروازه ی پرداخت زرین پال هم گزینه ی نسبتا مناسبی برای کاری که من در نظر دارم هست.
و قطعا برای افزونه های پرداخت از طریق بانک ها نیز زحمت کشیده شده که حتما هر زمان بنا به فعالیت حرفه ای داشته باشم از اون ها استفاده می کنم.
ولی اول اینکه فعلا دارم به صورت آزمایشی این کار رو انجام می دم و ثانیا متاسفانه برای افزونه های تجاری که نوشته شده، کمتر اطلاع رسانی نسبت به کاربردها و کارایی ها و خصوصا مقایسه ی این افزونه ها با هم انجام شده.
یعنی اینکه خریدار افزونه که برای بار اول می خواد اقدام به خرید و نصب اون ها بکنه، نمی تونه با مراجعه به یک منبع موثق مزایا و معایب انواع افزونه های درگاه پرداخت رو نسبت به هم و همینطور نسبت به فروشگاه هایی که به صورت بسته ی نصبی ارائه می شن و قابلیت پرداخت آنلاین دارند (غیر از جوملا) مطالعه کنه و بعد اقدام به انتخاب و خرید کنه.
البته شایدم این منبع اطلاعاتی باشه و بنده از اون بی اطلاعم! که در این صورت درخواست می کنم من رو هم مطلع بفرمایند.
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino
۲۴-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ صبح
ارسال: #10
بهترین راه برای شما استفاده از مشاوره است . تمامی کسانی که افزونه نویسی انجام میدهند مطمنا خیلی راحت می توانند راجع به معایب و مزایای افزونه هایشان شما را راهنمایی کنند .
پیشنهاد می کنم از خود افزونه نویسان مشاوره بگیرید . اینطوری راحت تر می توانید افزونه مورد نظر را انتخاب کنید .
امضاء شاهین سمیع عادل

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، n4n4zi ، tarantino ، Reza Ganji ، parantezp
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان