زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos
۶-۱-۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #1
مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos
با سلام به دوستان
و با تبریک سال نو 1394
من یک مشگل دارم با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos تمامی تنظیمات و موارد اصلی و دانلود در سایت را انجام دادم ولی پیام میده فرمت پشتیبانی نمیشه و فرمت mp4 هست و کد را هم چک کردم ولی باز همان پیام را میدهد البته فایل را بصورت صوتی پخش میکند و تصویری خیر
مجددا پاک کردم و مراحل را انجام دادم ولی نشد تو سایت دیگر چک کردم ولی اونجا هم همین مشگل را دارد
از دوستان افزونه دیگری میتونند معرفی کنند که بتوانم جایگزین کنم که امکان درج فیلم انلاین با فرمتهای 3gp ... mp4 ... mp3 ... فرمتهای رایج درج کنم
ممنون از راهنمایتان
سپاسگذار هستم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos
خب اشکال احتمالا از سیستم خود شماست ، فلش پلیرتون رو آپیت کنید و از بروزر دیگه ای سایت رو چک کنید . بدون دمو نمیشه درست جواب داد ولی Xilisoft_Video_Converter رو امتحان کنید یکی از بهترین کانورتورهاست ، میتونید موقتا از لینکهای اپارات استفاده کنید .
در Xilisoft موقع تبدیل یکی از فرمتهای مخصوص وب رو امتحان کنید . یه کم آپشنهاش زیاده ولی چون پیشنهادهای آماده زیادی داره برای تازه کار ها هم خوبه .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط senobary
۶-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #3
RE: مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos
با احترام به اقا سجاد عزیز
اگر تمام تنظیمات درست اعمال شده و در قسمت مدیریت رسانه>انتخابها فرمت های مورد نیازتون را هم اضافه کردید
بعد از بروز رسانی فلش پلیر و استفاده از بروزر دیگر بهتره کش جوملا و کش بروزر را هم خالی کنید و چک کنید
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط senobary
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان