پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos (/thread-17576.html)

مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos - senobary - ۶-۱-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ صبح

با سلام به دوستان
و با تبریک سال نو 1394
من یک مشگل دارم با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos تمامی تنظیمات و موارد اصلی و دانلود در سایت را انجام دادم ولی پیام میده فرمت پشتیبانی نمیشه و فرمت mp4 هست و کد را هم چک کردم ولی باز همان پیام را میدهد البته فایل را بصورت صوتی پخش میکند و تصویری خیر
مجددا پاک کردم و مراحل را انجام دادم ولی نشد تو سایت دیگر چک کردم ولی اونجا هم همین مشگل را دارد
از دوستان افزونه دیگری میتونند معرفی کنند که بتوانم جایگزین کنم که امکان درج فیلم انلاین با فرمتهای 3gp ... mp4 ... mp3 ... فرمتهای رایج درج کنم
ممنون از راهنمایتان
سپاسگذار هستم

RE: مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos - sajjad salehi - ۶-۱-۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ صبح

خب اشکال احتمالا از سیستم خود شماست ، فلش پلیرتون رو آپیت کنید و از بروزر دیگه ای سایت رو چک کنید . بدون دمو نمیشه درست جواب داد ولی Xilisoft_Video_Converter رو امتحان کنید یکی از بهترین کانورتورهاست ، میتونید موقتا از لینکهای اپارات استفاده کنید .
در Xilisoft موقع تبدیل یکی از فرمتهای مخصوص وب رو امتحان کنید . یه کم آپشنهاش زیاده ولی چون پیشنهادهای آماده زیادی داره برای تازه کار ها هم خوبه .

RE: مشگل با پلاگین jplayer و پلاگین AllVideos - imaniman - ۶-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ عصر

با احترام به اقا سجاد عزیز
اگر تمام تنظیمات درست اعمال شده و در قسمت مدیریت رسانه>انتخابها فرمت های مورد نیازتون را هم اضافه کردید
بعد از بروز رسانی فلش پلیر و استفاده از بروزر دیگر بهتره کش جوملا و کش بروزر را هم خالی کنید و چک کنید