زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فونت دستونیس
۲۰-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #1
Lightbulb فونت دستونیس
درود
دوستان خسته نباشید یه سوالی داشتم در مورد چگونگی استفاد از فونت دستونیس مثل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو وبسایت جوملایی.
من این فونت رو با توجه به آموزشهای قبلی که تو انجمن سرچ کردم در مورد تبدیل فونت به فرمت های مختلف مرورگر ها هم تبدیل میکنم ولی باز جواب نمیده
عزیزان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه؟

سپاسگذارم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: فونت دستونیس
استفاده از فونتهای این سایت تقریبا ساده ترین راه برای اضافه کردن فونت به سایته .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه فونت دلخواهتون ور پیدا نکردین بعد برید دنبال را ههای دیگه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kingstar
۲۰-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #3
سلام

این تاپیک را بخونید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، kingstar ، masiha_m
۲۱-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #4
دوستون ممنون از راهنمایی های که کردین ولی هر دو جواب نداد.
۲۱-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #5
لطفا بررسی فرمایید که فونت مد نظر را به فرمت های تحت وب تبدیل کرده باشید
و سپس قرار دادن کد زیر با توجه به ویرایش نام فونت
در کد در فایل سی اس اس جایگزین نمایید
@font-face {
    font-family: 'bardiya';
    src:    url('../fonts/bardiya.eot?#') format('eot'),  /* IE6–8 */
        url('../fonts/bardiya.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
        url('../fonts/bardiya.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */        
}
 سپاس شده توسط kingstar
۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #6
از دوستان به خاطر جوابگوییشون سپاسگذارم و لی جواب نداد
من این مشکل رو بعد از کلی کلنجار رفتن برطرف کردم و اونم با استفاده از این کد بود که با استفاده از سایت awebfont.ir شدنی بود که در این سایت هر فونتی که مد نظر ما هست رو انتخاب و سپس دانلود میکنیم سپس فایل دانلودی رو پیدا کرده و نام آن رو کپی گرفته و در Font face قرار میدهیم و در مرحله بعد تمامی فایلهای مورد استفاده برای مرورگرهای مختلف را تنها با تغییر پسوند با همان نام آدرس دهی میکنیم.( در این روش نیازی به تبدیل کردم فونت نیست و تمامی پسوند ها در سرور این سایت قابل دسترسی هست)
..
@font-face {
font-family: 'Dast Nevis';
src: url('http://awebfont.ir/services/fonts/618bba0f218e4740e1ce2e37ebc80ef3c29647152901931.eot');
src: url('http://awebfont.ir/services/fonts/618bba0f218e4740e1ce2e37ebc80ef3c29647152901931.otf') format('opentype');
src: url('http://awebfont.ir/services/fonts/618bba0f218e4740e1ce2e37ebc80ef3c29647152901931.woff') format('woff'),
url('http://awebfont.ir/services/fonts/618bba0f218e4740e1ce2e37ebc80ef3c29647152901931.ttf') format('truetype'),
url('http://awebfont.ir/services/fonts/618bba0f218e4740e1ce2e37ebc80ef3c296471529019311.svg') format('svg');
font-weight: normal;
font-style: normal;
}

البته این روش به صورت آنلاین جواب میده و در لوکال نمیشه این فایلها فونت رو فراخونی کرد من حتی این فونت رو رو ی سروری دیگه هم آپ کردم و لی باز جواب نداد. دوستان کسی هست که این مشکل رو حل کرده باشه که بشه در لوکال نیز از این فونت استفاده کرد؟
۲۳-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ صبح
ارسال: #7
خب کدها سالم هستن و مشکل صد درصد از شماست . حتما جایی مراحل رو درست انجام نمیدین .
شما باید فونت مورد نظر رو با مبدلهای معتبر تبدیل کنید و توی مسیر درست قرار بدین مثلا تموم انواع فونت رو از همین awebfont.ir دریافت و روی سایت خودتون قرار بدین .
شاید مشکل از بروزرتون باشه چون بعد از اعلام تموم انواع فونت کد برای شما کار کرد .
شاید در کدی که در فایل css داری اشتباه قرار میدین مثلا
font-family:Arial, 'B Arshia', Tahoma ;
این باعث میشه به جای ارشیا از اریال استفاده کنه .
شاید بعد از هر تغییر بدون پاک کردن کش فوری به این نتیجه رسیدین که کد کار نمیکنه .
و ....
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، kingstar
۲۳-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #8
sajad عزیز ممنون که راهنمایی کردین
من تموم نکاتی رو که فرمودین از قبل انجام دادم و در مورد کدها هم بگم این نکته رو خدمدتون که من در سایت از فونت های دیگه فارسی که دوستان به سورت پکیج در انجمن قرار داده بودن به راحتی و بدون مشکل استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا نمیشه از این فونت به درستی استفاده کرد؟
۲۴-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #9
هر 6 مدل فونت رو در مسر سایتتون ریختید و کار نداد ؟
تنها چیزی که به فکرم میرسه مورد دار بودن فونت هست . از چند تا مبدل انلاین مختلف کمک بگیرید . و البته حالا که مشکل حل شده نیازی نیست .
 سپاس شده توسط kingstar
۲۴-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #10
بله من تموم فونت هارو دانلود و روی لوکال دقیقا مشابه فونتهای دیگه قرار دادم ول باز جواب نداد.
. در قمست راهنمایی دوم که کردین من از سایتهای تبدیل فونت هم استفاده کردم ولی نشد با خودم گفتم شاید ایراد از نوع تبدیل این سایت ها باشه ولی خوب زمانی که من اینفونت ها رو به این صورت آدرس دهی مکینم درست میشه و باز دومرتبه که میخوام روی لوکال تست کنم همون فونت ها جواب نمیده من که فکر میکنم باید کد خاصی رو برای این فونت تعریف کنم و یا حالا به شکلی استاندارد سازی بشه درون Css راستش اصلان سر در نمیارم.

میخواستم یه خواهش کنم از شما sajad عزیز امکانش هست شما هم یه تستی کنین ببینین میشه از این فونت به صورت لوکال استفاده کرد؟ البته اگه مایل بودی.

در آخر هم این روشی که من فعلا کارم رو انجام دادم زیاد مطمئن نیست و هر آن امکان داره لینک آدرس سایت به دلایل متعدیدی خراب بشه و کار من هیچ بشه و یا اگه الانم درست بشه بعدان ایراد پیدا کنه وجدانم قبول نمیکنه کار اینجوری تحویل کسی بدم.

به هر حال بار دیگر از شما سپاسگذارم.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان