زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول ارشیو موضوعات
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #1
Smile درخواست ماژول ارشیو موضوعات
سلام دوستان من یه ماژولی میخواسنم که موضوع های سایتت رو نشون بده نه بخش هارو مثل سیستم وبلاگ دهی میهن بلوگ مثلا من برای یک مطلب مانند عکس بازیگر دارم میخوام اون رو ارسال کنم پس از اینکه اون مطلب رو تو قسمت ارسال موضوع قرار دادم در پایین اون یک پنل موضوعات قرار داره که میتونی از بین موضوعاتی که ایجاد کردی اون های که مطلبت دارن رو اتنخواب کنی بعد مطربو ارسال کنی بعد از ارسال موضوع علاوه بر اینکه اون مطلب به صفحه اول میره به قسمت موضوعات سایتت هم یک مطلب اضافه میشه مثلا به سایت های زیر توجه کنید ببنید یک مجموعه دارن وبرای هر مجموعشون چند تا زیر مجموعه که هنگام ارسال مطلب یکی از زیر مجموعه هارو اتنخواب میکنیم بعد اون مطلب رو ارسال میکنیم اون مطلب علاوه بر اینکه به صفحه اول میره به تعداد مطلب های مجموعه ای که انتخواب کردیم هم اضافه میشه اگه میشه کمک کنید این قدر گشتم خسته شدم مانند سایت های زیر به مجموعه ها وزیر مجموعه ها دقت کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عکس های زیرتوجه کنید [تصویر:  download.php?imgf=13122817554.jpg] [تصویر:  download.php?imgf=13122817553.jpg] [تصویر:  download.php?imgf=13122817552.jpg] [تصویر:  download.php?imgf=13122817551.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول ارشیو موضوعات
با منوی پیش فرض خود جوملا میتونید این کار رو انجام بدید به راحتی
شما آموزش های ساخت منو رو تو انجمن بخونید مطمئنا همین چیزی که میخواهید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط shookr ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، امید ، rezaetemadi
۲۹-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #3
از اینکه پیام عزیز مختصر جواب داده من مطمئنم دقیقا میداند راه این جور آرشیو تو جوملا چیست. اما انگار خیلی وقت گیر است لذا خواسته با دنبال نخود سیاه، خودش را راحت کند. اما پیام جان باید این مشکل را حل کنی، ما دست به دامان شما هستیم.
لا اقل همان میلادی آرشیو را به فارسی تبدیل کنید که بی فهمیم چه به چیه.
بالاخره باید یک مرد میدان شود.
۲۹-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #4
دوست عزیز این درخوست دوستمون دقیقا ساخت منو است و ربطی به نخود سیاه نداره.
شما میتونید مجموعه های دلخواه را بسازید و بعد منوهای جدید بسازید و به مطالب مجموعه ها لینک دهید.
حالا یکی اسمش رو میزاره منو اصلی و یکی آرشیو موضوعی یا اسامی دیگه.برای اینکه شبیه منو معرفی شده هم بشود باید استایل منوها ویرایش تا شبیه ان تصویر شود.
بعد هم شما خودتون میدوند اینکار وقت گیر است و ذکر هم کردید اگر مایلید اینگونه منو داشته باشید به یک طراح قالب سفارش دهید براتون انجام دهد.

برای تقویم ماژول ها هم میتونید به آقای نوین فرد و حاجی پور از افزونه نویسان جوملا سفارش دهید براتون انجام دهند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط امید ، محمدرضا بهارلو
۲۹-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #5
سلام
با آقای گنجی موافق هستم
این همون منوهاست که اسمش اینجا آرشیو موضوعیه
شما حتما باید همه منوها رو بسازی
الیته این منو که + کنارش باشه با کامپوننت swmenu هم ایجاد میشه
توی انجمن بگردین هستش
 سپاس شده توسط امید ، محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji
۲-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ صبح
ارسال: #6
بله آرشیو جوملا زیاد جالب نیست.
ولی کامپوننت آرشیو و جستجو ایگولت رو میتونید تست کنید قبلا در انجمن توسط آقای شمیمی معرفی شده.
اما در این تاپیک درخواست کاربر شوکر مهم است که ایشون درخواست دادند و ما پاسخ ایشون رو دادیم و راهنمایی کردیم.
من شخصا پی اچ پی کار نیستم ولی تغییر تقویم های افزونه ها هم زیاد کار سختی نیست فقط باید کدها رو شناخت که نمونه کدها رو برای موارد مختلف قبلا دیدم و فقط باید تغییراتی داد که تقویم از فایل تقویم جلالی لود شود.حالا چرا دوستانی که میتونند برای این منظور وقت نمیزارند رو من نمیدونم.
به هرحال اگر وقتم آزاد بود برای این منظور وقت میزاشتم ولی متاسفانه گرفتاری ها زیاده.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #7
درخواست ماژول ارشیو موضوعات
سلام
من چطور میتونم تو سایتم آرشیو داشته باشم چه برای نرم افزار وچه برای اخبار ومطالب
در ضمن از جوملا 1.5 استفاده میکنم
ممنون از راهنمایی شما
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان