پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درخواست ماژول ارشیو موضوعات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: درخواست ماژول ارشیو موضوعات (/thread-1674.html)

درخواست ماژول ارشیو موضوعات - shookr - ۱۱-۵-۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ عصر

سلام دوستان من یه ماژولی میخواسنم که موضوع های سایتت رو نشون بده نه بخش هارو مثل سیستم وبلاگ دهی میهن بلوگ مثلا من برای یک مطلب مانند عکس بازیگر دارم میخوام اون رو ارسال کنم پس از اینکه اون مطلب رو تو قسمت ارسال موضوع قرار دادم در پایین اون یک پنل موضوعات قرار داره که میتونی از بین موضوعاتی که ایجاد کردی اون های که مطلبت دارن رو اتنخواب کنی بعد مطربو ارسال کنی بعد از ارسال موضوع علاوه بر اینکه اون مطلب به صفحه اول میره به قسمت موضوعات سایتت هم یک مطلب اضافه میشه مثلا به سایت های زیر توجه کنید ببنید یک مجموعه دارن وبرای هر مجموعشون چند تا زیر مجموعه که هنگام ارسال مطلب یکی از زیر مجموعه هارو اتنخواب میکنیم بعد اون مطلب رو ارسال میکنیم اون مطلب علاوه بر اینکه به صفحه اول میره به تعداد مطلب های مجموعه ای که انتخواب کردیم هم اضافه میشه اگه میشه کمک کنید این قدر گشتم خسته شدم مانند سایت های زیر به مجموعه ها وزیر مجموعه ها دقت کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عکس های زیرتوجه کنید [تصویر:  download.php?imgf=13122817554.jpg] [تصویر:  download.php?imgf=13122817553.jpg] [تصویر:  download.php?imgf=13122817552.jpg] [تصویر:  download.php?imgf=13122817551.jpg]

RE: درخواست ماژول ارشیو موضوعات - پیام عمرانی - ۱۱-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ عصر

با منوی پیش فرض خود جوملا میتونید این کار رو انجام بدید به راحتی
شما آموزش های ساخت منو رو تو انجمن بخونید مطمئنا همین چیزی که میخواهید

RE: درخواست ماژول ارشیو موضوعات - hfkatebin - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ صبح

از اینکه پیام عزیز مختصر جواب داده من مطمئنم دقیقا میداند راه این جور آرشیو تو جوملا چیست. اما انگار خیلی وقت گیر است لذا خواسته با دنبال نخود سیاه، خودش را راحت کند. اما پیام جان باید این مشکل را حل کنی، ما دست به دامان شما هستیم.
لا اقل همان میلادی آرشیو را به فارسی تبدیل کنید که بی فهمیم چه به چیه.
بالاخره باید یک مرد میدان شود.

RE: درخواست ماژول ارشیو موضوعات - Reza Ganji - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ صبح

دوست عزیز این درخوست دوستمون دقیقا ساخت منو است و ربطی به نخود سیاه نداره.
شما میتونید مجموعه های دلخواه را بسازید و بعد منوهای جدید بسازید و به مطالب مجموعه ها لینک دهید.
حالا یکی اسمش رو میزاره منو اصلی و یکی آرشیو موضوعی یا اسامی دیگه.برای اینکه شبیه منو معرفی شده هم بشود باید استایل منوها ویرایش تا شبیه ان تصویر شود.
بعد هم شما خودتون میدوند اینکار وقت گیر است و ذکر هم کردید اگر مایلید اینگونه منو داشته باشید به یک طراح قالب سفارش دهید براتون انجام دهد.

برای تقویم ماژول ها هم میتونید به آقای نوین فرد و حاجی پور از افزونه نویسان جوملا سفارش دهید براتون انجام دهند.

RE: درخواست ماژول ارشیو موضوعات - mal2moh - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ عصر

سلام
با آقای گنجی موافق هستم
این همون منوهاست که اسمش اینجا آرشیو موضوعیه
شما حتما باید همه منوها رو بسازی
الیته این منو که + کنارش باشه با کامپوننت swmenu هم ایجاد میشه
توی انجمن بگردین هستش

RE: درخواست ماژول ارشیو موضوعات - Reza Ganji - ۲-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ صبح

بله آرشیو جوملا زیاد جالب نیست.
ولی کامپوننت آرشیو و جستجو ایگولت رو میتونید تست کنید قبلا در انجمن توسط آقای شمیمی معرفی شده.
اما در این تاپیک درخواست کاربر شوکر مهم است که ایشون درخواست دادند و ما پاسخ ایشون رو دادیم و راهنمایی کردیم.
من شخصا پی اچ پی کار نیستم ولی تغییر تقویم های افزونه ها هم زیاد کار سختی نیست فقط باید کدها رو شناخت که نمونه کدها رو برای موارد مختلف قبلا دیدم و فقط باید تغییراتی داد که تقویم از فایل تقویم جلالی لود شود.حالا چرا دوستانی که میتونند برای این منظور وقت نمیزارند رو من نمیدونم.
به هرحال اگر وقتم آزاد بود برای این منظور وقت میزاشتم ولی متاسفانه گرفتاری ها زیاده.

درخواست ماژول ارشیو موضوعات - kmkm - ۹-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ عصر

سلام
من چطور میتونم تو سایتم آرشیو داشته باشم چه برای نرم افزار وچه برای اخبار ومطالب
در ضمن از جوملا 1.5 استفاده میکنم
ممنون از راهنمایی شما