زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کوتاه کردن آدرس لینک ... تکراری نیست اول بخون ... لطفا کمک کنید... لطفا
۱۳-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ صبح
ارسال: #1
Heart کوتاه کردن آدرس لینک ... تکراری نیست اول بخون ... لطفا کمک کنید... لطفا
من برای کوتاه کردن لینک سایتم در نت گشتم آموزش سئو اومد، مراحلی که گفته بود انجام دادم رسید به مرحله : حالا در هاستتون ، در public_html یک فایل با نام htaccess.txt وجود داره و باید اون رو به .htaccess تغییر نام بدید

من طبق آموزش تغییر نام دادم وقتی در هاست آپلود کردم این ارورو می ده : Fatal error: Call to a member function getCfg() on a non-object in /home/baniwork/public_html/daryahall.com/plugins/system/jat3/jat3/core/head.php on line 828

آیا فقط با تعویض نام میشه(همون تغییر نام عادی) یا باید داخل فایل تغییر نام شده تنظیماتی کرد ... اگر هست کسی کمکم کنه ... دیگر حسابی کلافه هستم ... بزرگواری به من کمک کنه ... منتظرم .... سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #2
RE: کوتاه کردن آدرس لینک ... تکراری نیست اول بخون ... لطفا کمک کنید... لطفا
سلام نقطه قبل از htaccess باید باشد
فرض کنید htaccess پسوند یک فایل است بدون نام
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۳-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #3
Exclamation RE: کوتاه کردن آدرس لینک ... تکراری نیست اول بخون ... لطفا کمک کنید... لطفا
سلام سپاس از پاسختون
سپاس حل شد ... سپاسInloveInloveInloveInlove
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان