زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربردي اديتور بسيار كاربردي و پيشرفته setplus سازگار با جوملا 1.6
۲۴-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۴-۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink اديتور بسيار كاربردي و پيشرفته setplus سازگار با جوملا 1.6
[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png]

[تصویر:  1310694150_1_7c1892a3e4.jpg]

سلام و درود
اين پلاگين جوملا 1.6 يكي از جالبترين اديتورهاي متن جالب مي باشد كه تاكنون منتشر شده و ضمن اينكه داراي حجم بسيار كمي مي باشد داراي امكانات تقريبا كاملي نيز مي باشد!

مهمترين و برترين ويژگي اين اديتور بسيار سبك بودن آن است !

اين HTML اديتور داراي تمامي قابليت هاي مورد نياز مانند بولد كردن،ايجاد تو رفتگي،سرخط،ليست آيتم و.... و همچنين اضافه كردن جداول را دارا مي باشد!

[تصویر:  1310694644_1_6baaadf482.jpg]

چون در يكي دو روز گذشته يكي از دوستان درخواست اديتوري براي ايجاد جداول در محتوا رو داشتند در اين مورد جستجو و اين پلاگين رو معرفي كردم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه داشته باشيد كه بعد از دانلود از حالت فشرده خارج كنيد و سپس فايل جديد رو نصب كنيد! دليل آن هم اين است كه چون پسوند تار در انجمن آپلود نميشود من فايل اصلي رو كه با پسوند تار بود يك بارهم با فرمت زيپ ذخيره كردم!

فایل‌(های) پیوست شده
plg_setplus-j16-0.2.0.1.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 53
اندازه 96.71 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی ، mking ، ahmadpor ، roosta88
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: اديتور بسيار كاربردي و پيشرفته setplus سازگار با جوملا 1.6
کسی این ادیتور رو برای جوملا 1.5 نداره ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #3
خطا یافت نشدن فایل xml در هنگام نصب می دهد البته شاید به خاطر جوملا 1.5 باشه اگه دوستان دیگر تست کردن خبر بدن
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #4
با سلام
دوست گرامي همون طور که جناب آقاي گنجي در اين پست آورده اين اديتور مخصوص جوملا 1.6 مي باشد. من خودم از اديتور Artof Editor استفاده مي کنم. که قابليت هاي فراواني داره و همچنين سبک هم هستش.
که در تاپيک Artof Editor بحث مورد نظر شما رو در مورد جدول جواب داده ام.
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۶-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #5
بله دوست عزیز منم از این ادیتور استفاده میکنم ولی مشکل اینه که نمی توان جدولی ایجاد کرد تا در سایت به نمایش در آورد.
البته اگه دوستان بگن مشکل از کجاست که خوب میشد
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۴-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #6
سلام من نصبش کردم و فعال ولی هنوزم ادیتور قبلی رو میاره
۱۴-۷-۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #7
دوست عزیز
در قسمت تنظیمات پیشفرض جوملا در صفحه نخست ، ادیتور پیشفرض را برروی این ادیتور تنظیم کنید .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان