پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اديتور بسيار كاربردي و پيشرفته setplus سازگار با جوملا 1.6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png]

[تصویر:  1310694150_1_7c1892a3e4.jpg]

سلام و درود
اين پلاگين جوملا 1.6 يكي از جالبترين اديتورهاي متن جالب مي باشد كه تاكنون منتشر شده و ضمن اينكه داراي حجم بسيار كمي مي باشد داراي امكانات تقريبا كاملي نيز مي باشد!

مهمترين و برترين ويژگي اين اديتور بسيار سبك بودن آن است !

اين HTML اديتور داراي تمامي قابليت هاي مورد نياز مانند بولد كردن،ايجاد تو رفتگي،سرخط،ليست آيتم و.... و همچنين اضافه كردن جداول را دارا مي باشد!

[تصویر:  1310694644_1_6baaadf482.jpg]

چون در يكي دو روز گذشته يكي از دوستان درخواست اديتوري براي ايجاد جداول در محتوا رو داشتند در اين مورد جستجو و اين پلاگين رو معرفي كردم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه داشته باشيد كه بعد از دانلود از حالت فشرده خارج كنيد و سپس فايل جديد رو نصب كنيد! دليل آن هم اين است كه چون پسوند تار در انجمن آپلود نميشود من فايل اصلي رو كه با پسوند تار بود يك بارهم با فرمت زيپ ذخيره كردم!
کسی این ادیتور رو برای جوملا 1.5 نداره ؟
خطا یافت نشدن فایل xml در هنگام نصب می دهد البته شاید به خاطر جوملا 1.5 باشه اگه دوستان دیگر تست کردن خبر بدن
با سلام
دوست گرامي همون طور که جناب آقاي گنجي در اين پست آورده اين اديتور مخصوص جوملا 1.6 مي باشد. من خودم از اديتور Artof Editor استفاده مي کنم. که قابليت هاي فراواني داره و همچنين سبک هم هستش.
که در تاپيک Artof Editor بحث مورد نظر شما رو در مورد جدول جواب داده ام.
بله دوست عزیز منم از این ادیتور استفاده میکنم ولی مشکل اینه که نمی توان جدولی ایجاد کرد تا در سایت به نمایش در آورد.
البته اگه دوستان بگن مشکل از کجاست که خوب میشد
سلام من نصبش کردم و فعال ولی هنوزم ادیتور قبلی رو میاره
دوست عزیز
در قسمت تنظیمات پیشفرض جوملا در صفحه نخست ، ادیتور پیشفرض را برروی این ادیتور تنظیم کنید .
لینک مرجع