زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طول و عرض عکس ها
۲-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #1
طول و عرض عکس ها
با سلام و عرض ادب
دوستان من میخوام به همه عکسهای سایتم طول و عرض را مشخص کنم، در کدام قسمت از کدهای سایتم میتونم طول و عرض را بدم تا عکسهایی که در سایتم قرار می گیرند طول و عرض را در قسمت کد ها داشته باشند؟

مثلا در سایت gtmetrix در قسمت Specify image dimensions داره میگه به عکسهای زیر طول و عرض را مشخص کنید.
اول اینکه کد اون عکس ها در کدام قسمت هستن
دوم اینکه چطور طول و عرض را مشخص کنم تا زمانی که عکسی را در سایتم قرار میدم به صورت خودکار طول و عرض را نمایش بده؟ چون اگر بخوام تک تک عکس ها را طول و عرضش را بدم زمان زیادی می بره

لطفا راهنمایی بفرمایید؟

با تشکر و سپاس

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: طول و عرض عکس ها
سلام.

برای تعیین عرض و ارتفاع تصاویری که در مطالب استفاده کردید وارد صفحه ویرایش مطالب شوید و میتونید روی عکس کلیک کنید و سپس آیکن مربوط به ویرایش تصویر را در ادیتور انتخاب کنید تا صفحه مربوط به تغییر طول و عرض تصاویر را ببینید.

یا علی
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nohz
۳-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #3
طول و عرض تصاویر برای شما به صورت خودکار با افزونه های پیش فرض قالب که برای نمایش اخبار استفاده کردید تعیین میشه
که فکر کنم افزونه های خبری سری ja باشن ja bullitin ja slide news و...
تصاویر رو ریسایز میکنند و نمایش میدند ولی مثل اینکه جزئیات تصویر مثل dimensions رو خوب برای تصاویر تعریف نمیکنند و به خاطر همین سرعت لود هم بالا میره
تو سرعت این افزونه ها یه کم کند عمل میکنند
برای سرعت بیشتر باید از افزونه های بهینه سازی مثل rok booster و.. استفاده کنید
یا از افزونه های خبری دیگه ای برای نمایش اخبار استفاده کنید

mod news pro
ju newsultra
allmod news
global news ,...

به عنوان مثال junewsultra ابعاد و dimensions رو خیلی خوب تعیین میکنه
امضاء sasanu

سپاس شده توسط nohz ، boost
۳-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #4
با سلام و تشکر از شما

بله از ماژول های JA News Featured ، JA News - Linear Layout ، JA Tabs و... استفاده می کنم، ولی متاسفانه سرعت بارگزاری سایتم خیلی پایینه و راههای زیادی را امتحان کردم ولی تاثیر زیادی در بارگزاری سایتم به وجود نیامد.

تو سایت gtmetrix سرزدم و سعی می کنم از اون طریق سایتم را بهینه کنم، که تو قسمت تصاویر می بینم تو قسمت کدها طول و عرض عکس ها را نمایش نمیده که همین باعث کاهش سرعت لود سایتم شده، حالا می خوام این مشکلات را برطرف کنم.

لذا از شما دوستان عزیز هم می خوام بنده را راهنمایی بفرمایید و تا بتونم بهتر و سریعتر به نتیجه برسم.

در صورت امکان افزونه ی بهینه سازی rock booster را اگر دارید لینک دانلودش را قرار بدید تا ببینم تاثیری میزاره یا نه.؟ Joomla 2.5
دوستان اگر راههای دیگری را هم می شناسن معرفی بفرماین.؟

با تشکر و سپاس
امضاء nohz

۳-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #5

تنظیمات افزونه رو باید بر اساس قابلیتها و نیاز سایت خودتون انجام بدید تا جواب بگیرید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط milad0098 ، nohz ، boost
۳-۲-۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #6
سلام

متاسفانه بعد از فعال کردنش نوشته های سایت به هم میریزه، همه تنظیماتش چک کردم ولی درست نشد.

راه دیگه ای وجود نداره؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء nohz

۳-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #7
تنظیماتتون صحیح نبوده
من فعلا به تنظیمات دسترسی ندارم که مشخص کنم کجا رو تغییر باید بدید
گزینه ها رو به صورت آزمون و خطا فعال و غیر فعال کنید تا به نتیجه برسید

اگر نشد یا نمیتونید تنظیم کنید. jbetolo استفاده کنید اونم تنظیمات داره و یا jch optimize
امضاء sasanu

سپاس شده توسط nohz ، boost
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان