زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تغییر اندازه یک موقعیت(position)
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #1
مشکل در تغییر اندازه یک موقعیت(position)
سلام به همه دوستان چند وقتیه این سوال رو از دوستان پرسیدم کسی جوابی نداشت!

طبق عکسی که پیوست کردم من در ستونleft قالب موقعیت دارم left1,left2 دارم که بالای این دو موقعیت یه موقعیت تک ستونه هست که ماژولی بهش اختصاص ندادم و این دو ستون که ماژول بهشون اختصاص دادم اومدن اول ستون چپ زیرشم موقعیت یک ستونه هم دارم.
وقتی توی تنظیمات قالب میرم و ستونهای چپ و راست قالبم رو تو تنظیمات استایل تغییر عرض میدم کل ستون سمت چپ اندازش بزگ میشه و خوب این دوتا موقعیت سمت چپ که به نام های left1,left2 هستن یکسان اندازشون تغییر میکنه چون هر دو تو left colum هستند و تو تنظیمات قالب جوملا فقط میشه کل ستون چپ رو تغییر اندازه داد و دو موقعیت نمایش داده شده همسان تغییر میکنن. چون من نیاز دارم ستون خبرها رو بزرگتر از تبلیغات بکنم نیاز به راهنمایی دارم.
جالب اینجاست که در فایل templatedetail.xml موقعیت ها هستند ولی در index.php اسمی ازشون نیست. بررسی کردم دیدم یه کامپوننتی بنام helix هستش که توی لایوت اون سه تا ستون تعریف شدن و موقعیت های ستون چپ اونجا جاشون تعیین شده. حالا بنده نمیدونم چطور اندازه left1 رو کمی بزرگ کنم.تو فروم های دیگه هم کمک خواستم کسی جوابی نداد.
اگر کدی هم بشه تو css قالب گذاشت هم خوبه ولی نمیدونم چی...
اگر نیاز به تغییر کدی هست لطفا فقط بگید کدوم فایل کد هستش تا تغییر بدم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در تغییر اندازه یک موقعیت(position) حرفه ای ها جواب بدن
عرض کنم خدمتتون که حرفتون خیلی زشته "حرفه ای ها جواب بدن"
اینجا همه کاربر ها دارن زحمت میکشن و مبتدی ترین فرد هم اگر اطلاعاتی داشته باشه "لطف میکنه" و جواب میده
هیچکس هم ادعایی برای حرفه ای بودن نداره، پس مطمئن باشید خود من هم چون چنین ادعایی ندارم جواب نمیدم

اینرو هم بدونید فقط کاربرانی جوابتون رو میدن که فقط ادعای حرفه ای بودن دارند!!!

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #3
دوست خوبم منظور بدی نداشتم فقط چون طبق تجربه این سوال رو تو چند تالار دیگه پرسیدم یا جواب ندادن یا خیلی سطحی بود، منم نگفتم افراد مبتدی اینجا جواب میدن! شما که خودت استادی!
الان دو هفته است نتونستم جواب بگیرم چون خودم میتدی هستم نوشتم حرفه ای ها جواب بدن.
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #4
سلام
DevilDevilDevil
این جا جنگ که نیست.وقتی ارسالها رو می خوندم احساس کردم که 2 نفر با هم جنگ کردن!!!
خواهشا یک کم دوستانه تر رفتار کنید.
آقا سعید:
شما هم بهتر بود به جای این ازسال یه تذکر و یا نصیحت ساده می نوشتید!!!!!
این کارا درست نیست!!!!!!!!
این جا همه با هم دوستن!!!!!!!!!

lotfi.mcitp عزیز:
شما هم دیگه برای ارسالت چنین نامی انتخاب نکن.
دلیلشم اینه که یه سری از دوستان از جمله ی خودم و آقا سعید بهشون بر می خوره دیگههههههه.
DrinkDrinkDrink
با هم دوست باشید دیگه.......باشه؟؟؟؟؟؟؟
RoseInloveRoseInlove
موفق باشید.
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #5
RE: مشکل در تغییر اندازه یک موقعیت(position)
Tongue مهران جان سمپاشی نکن، ایشون از دوستان و مشتریان بنده هستند و هیچ دشمنی و جنگی وجود نداره، این هم فقط یک تذکر بود Bravo

به اجازتون عنوان پست رو ویرایش کردم تا ما مبتدی ها هم بتونیم جوابگو باشیم Smile

در مورد قالبتون باید عرض کنم اینجو ر قالب ها اکثرا در پوشه ای مثل layout اینهارو تعریف میکنند

درضمن left1 و left2 هر دو از یک کلاس تعریف شده اند با تغییر اندازه، هر دو تغییر میکنند

لینک سایت رو قرار بدید تا بشه راحتتر کدها رو دید و نظر داد

با عکس فقط میتونم بگم باید css نویسی left1 و left2 از هم جدا بشه تا بشه اندازه ها رو تغییر داد
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shaban532
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #6
آقا سعید ممنون از لطفت
donyayevarzesh.com

مشکل هم همینه که با تغییر اندازه تو ستون left این دو موقعیت تحت تنظیمات اون تغییر میکنن باید خودشون مستقل بشن
ممنون میشم اینو کمک کنید حل بشه

ضمنا ما با همه دوستیم
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #7
لطفا کش قالبتون رو غیر فعال بفرمایید و بعد از منوی جوملا اقدام به حذف کش کنید
امضاء سعید حمزه زاده
۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #8
چرا این کار رو بکنم؟ چه ربطی به تغییر position داره
ولی اینکار رو هم میکنم

من گفتم که با تغییر ستون left توی تنظیمات استایل قالب توی منوی مدیریت قالب اندازه ستون چپ تغییر میکنه ولی نمیشه اونجا مشخص کرد که کدوم موقعیت اندازش از اون یکی بیشتر یا کمتر باشه تو عکس هم اگه دقت کرده باشید من داخل مستطیل اول که left بود دو تا مستطیل کشیدم که left1 و left2 بود و هر دو با تغییر left اندازشون تغییر میکنه.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان