زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كامپوننت Marketplace (بازار) 2.2
۱۱-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ صبح
ارسال: #1
كامپوننت Marketplace (بازار) 2.2
با سلام خدمت همه

قبلا كامپوننت بازار نسخه 2.1 رو فارسي كرده بودم و شايد توي سايت من هم نسخه آزمايشي ش رو ديده باشيد ....

امروز نسخه 2.2 هم منتشر شد ...

توسط اين كامپوننت هر كاربر ميتونه يه غرفه ايجاد كنه و محصولات خود رو به نمايش بگذاره ، حالا اين محصولات ميتونه براي فروش ، تعويض و يا حتي براي خريد باشه ...

كافيه يك پروفايل ايجاد كنيد ، محصول مورد نظر رو توي غرفه قرار بديد ، مشخص كنيد كه براي فروش / تعويض / خريد هست و مبلغ مورد نظر رو اعلام كنيد . بعد منتظر مشتري باشيد ...

ضمنا ً همونظور كه قبلا گفته بودم اين كامپوننت تا ديروز تجاري بود و آقاي اچيم فيشر اين كامپوننت رو براي جوملا 1.5 و 1.6 بصورت رايگان منتشر كردند .

براي ترجمه كامپوننت هم اگر درخواستي هست با اجازه مديريت سايت ميتونيد اعلام كنيد

فایل‌(های) پیوست شده
com_marketplace_2_2_j15.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 68
اندازه 221.78 کیلوبایت

com_marketplace_2_2_j16.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 54
اندازه 215.73 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، Reza Ganji ، tarantino ، پیام عمرانی ، سجاد ابراهیمی ، شاهین سمیع عادل ، farjadp ، صابرمحمدی ، btheme ، mal2moh ، امیررضا مرتضوی
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #2
RE: كامپوننت Marketplace (بازار) 2.2
با سلام و خسته نباشید[/font]راستش من به نسخه فارسیش خیلی احتیاج دارم این ورِژن هم که فارسی نیستورژن فاسی را هم توی سایتتون نوشتین که مرداد ماه اما اینجا نوشتین از دیروز رایگان شدمیشه لطف کنید لینک دانلود را قرار بدین تا من و دوستان بتونند استفاده کنندممنون و متشکر
[font=tahoma]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #3
نسخه فارسيش آماده ست ولي هنوز تصميم نگرفتيم كه منتشر بشه يا خير .. به زودي انشالله ، همونطور كه قول دادم نسخه اصلي رو منتشر كرديم
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۹-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #4
سلام آقای پور دریائی
مرداد هم تمام شد اما .....؟
ما منتظر لطف شما هستیم

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #5
من موافقم كه جناب پور دريايي ترجمه اين كامپوننت رو منتشر كنند البته اگر رايگان هست !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل
۱۰-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #6
سلام
ببخشيد من يه مدتي نبودم ؛ من درگير مريضيم بودم و هستم و كمتر ميتونم به انجمن سر بزنم ؛ درمورد افزونه هم بايد بگم تمام اطلاعاتم از هاردم پريد ؛ يعني هاردم با تمام اطلاعاتم سوخت رفت ... الان حتي يدونه هم افزونه ندارم ولي خوشبختانه ترجمه روي سايت ترانسيفكس هست و نسخه جديد كه بياد بصورت رايگان زبان فارسي رو هم شامل ميشه Rose
بخشش از طرف دوستان
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، رضا تقی‌زاده ، شاهین سمیع عادل ، tarantino
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #7
سلام خدمت همه دوستان عزيز ؛

نسخه 2.2 اين كامپوننت حدود يكي دوماه قبل ترجمه كردم ولي هيچوقت فرصت نكردم تستش كنم و فايلهاي سي اس اسش رو درست كنم ، الان سه هفته است رو دسكتاپم مونده ؛ فكر ميكنم ديگه خيلي كشش دادم .. ببخشيد

نياز به ويرايش داره
با جوملا 1.6 قالب ديفالت تست كردم مشكلات كوچيكي داره ؛ فكر ميكنم با جوملا 1.7 هم سازگار باشه

اميدوارم ببخشيد

فایل‌(های) پیوست شده
com_marketplace_2_2_j16.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 24
اندازه 223.3 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mal2moh ، vahid.exe ، tarantino ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان