پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كامپوننت Marketplace (بازار) 2.2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه

قبلا كامپوننت بازار نسخه 2.1 رو فارسي كرده بودم و شايد توي سايت من هم نسخه آزمايشي ش رو ديده باشيد ....

امروز نسخه 2.2 هم منتشر شد ...

توسط اين كامپوننت هر كاربر ميتونه يه غرفه ايجاد كنه و محصولات خود رو به نمايش بگذاره ، حالا اين محصولات ميتونه براي فروش ، تعويض و يا حتي براي خريد باشه ...

كافيه يك پروفايل ايجاد كنيد ، محصول مورد نظر رو توي غرفه قرار بديد ، مشخص كنيد كه براي فروش / تعويض / خريد هست و مبلغ مورد نظر رو اعلام كنيد . بعد منتظر مشتري باشيد ...

ضمنا ً همونظور كه قبلا گفته بودم اين كامپوننت تا ديروز تجاري بود و آقاي اچيم فيشر اين كامپوننت رو براي جوملا 1.5 و 1.6 بصورت رايگان منتشر كردند .

براي ترجمه كامپوننت هم اگر درخواستي هست با اجازه مديريت سايت ميتونيد اعلام كنيد
با سلام و خسته نباشید[/font]راستش من به نسخه فارسیش خیلی احتیاج دارم این ورِژن هم که فارسی نیستورژن فاسی را هم توی سایتتون نوشتین که مرداد ماه اما اینجا نوشتین از دیروز رایگان شدمیشه لطف کنید لینک دانلود را قرار بدین تا من و دوستان بتونند استفاده کنندممنون و متشکر
[font=tahoma]
نسخه فارسيش آماده ست ولي هنوز تصميم نگرفتيم كه منتشر بشه يا خير .. به زودي انشالله ، همونطور كه قول دادم نسخه اصلي رو منتشر كرديم
سلام آقای پور دریائی
مرداد هم تمام شد اما .....؟
ما منتظر لطف شما هستیم

با تشکر
من موافقم كه جناب پور دريايي ترجمه اين كامپوننت رو منتشر كنند البته اگر رايگان هست !
سلام
ببخشيد من يه مدتي نبودم ؛ من درگير مريضيم بودم و هستم و كمتر ميتونم به انجمن سر بزنم ؛ درمورد افزونه هم بايد بگم تمام اطلاعاتم از هاردم پريد ؛ يعني هاردم با تمام اطلاعاتم سوخت رفت ... الان حتي يدونه هم افزونه ندارم ولي خوشبختانه ترجمه روي سايت ترانسيفكس هست و نسخه جديد كه بياد بصورت رايگان زبان فارسي رو هم شامل ميشه Rose
بخشش از طرف دوستان
سلام خدمت همه دوستان عزيز ؛

نسخه 2.2 اين كامپوننت حدود يكي دوماه قبل ترجمه كردم ولي هيچوقت فرصت نكردم تستش كنم و فايلهاي سي اس اسش رو درست كنم ، الان سه هفته است رو دسكتاپم مونده ؛ فكر ميكنم ديگه خيلي كشش دادم .. ببخشيد

نياز به ويرايش داره
با جوملا 1.6 قالب ديفالت تست كردم مشكلات كوچيكي داره ؛ فكر ميكنم با جوملا 1.7 هم سازگار باشه

اميدوارم ببخشيد
لینک مرجع