زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر انتقال سایت به دامنه دیگر بر گوگل
۵-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #1
تاثیر انتقال سایت به دامنه دیگر بر گوگل
سلام و وقت بخیر

به دلایلی متاسفانه مجبور هستم سایتم رو به دامنه ی دیگه ای منتقل کنم
یه مشکلی هم که الان سایت داره به خاطر تغییر آدرسهای سایتم فک میکنم که امتیاز منفی دارم. البته با وب ادمین گوگل تقریبا حلش کردم اما الان مجبورم سایت رو به دامنه دیگه ای منتقل کنم

تقریبا 50 مطلب دارم.

سوال: اگه لینک ها و کلمات کلیدی محتوا ها رو در دامنه جدید تغییر بدم آیا گوگل باز هم متوجه تکراری بودن مطالب میشه؟ متوجه میشه که من سایتم رو روی یه دامنه دیگه بالا آوردم؟

تا دو ماه دیگه دامنه قبلی فعال هست.. آیا کلا ریدایرکت به آدرس جدید بزنم؟ یا قیدش رو بزنم

تشکر از همگی
امضاء rezaee
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: تاثیر انتقال سایت به دامنه دیگر بر گوگل
سلام
سوالتون به جوملا ربطی نداره داداش :)
اما خب فکر کنم بهتر باشه کلماتو تغییر بدی یا وسطاش یه چیزایی اضافه کنی...InloveInlove
۶-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ صبح
ارسال: #3
از ریدایرکت 301 استفاده کنید

بهتره اگر مطالب هر دو سایت یکی هست هر مطلب سایت قدیمی به مطلب مشابهش در سایت جدید انتقال و ریدایرکت بشه
در گوگل وبمستر به صفحه Change of Address برید و نام سایت جدید را از لیست کشویی انتخاب کنید و روی submit کلیک کنید.
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji ، boost
۷-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #4
الان من نگران این هستم که اگه به گوگل از طریق change of address بگم دامینم عوض شده.. امتیازهای منفی سایت قبلی رو به سایت جدید منتقل کنه...

بهترین کار چیه؟

ریدایرکت 301 از تمامی صفحات سایت قبلی به صفحه اصلی سایت جدید؟
امضاء rezaee

۷-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #5
درگوکل وبمستر میتونید لینک های سایت قبلی رو به دامنه جدید منتقل کنید و این یکی از مواردی هست که بهش توجه شده ولی دقیق یادم نیست.برید تو وبمستر و بررسی کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان