زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو جهته کردن (ltr & rtl) کامپوننت گالری تصاویر FW Gallery در یک سایت دو زبانه
۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #1
دو جهته کردن (ltr & rtl) کامپوننت گالری تصاویر FW Gallery در یک سایت دو زبانه
سلام دوستان
یک سوال از دوستان برنامه نویس دارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم که جهت قالب در زبان های پارسی و انگلیسی، به درستی تغییر پیدا میکنه.
تو این سایت کامپوننت FW Gallery رو نصب کردم و برای زبان پارسی (rtl) استایلش رو بهینه کردم.
حالا میخوام تو زبان انگلیسی به همون شکل پیش فرض خودش که ltr هست، نمایش داده بشه.
چجوری باید دوتا استایل مختلف رو فراخوانی کنم.
فایل style.css با کدهای زیر توی فایل helper.php فراخوانی میشه (البته من اینطور فکر میکنم):

static function loadStylesheet() {
            if (!
defined('FWG_STYLESHEET_LOADED')) {

$app JFactory :: getApplication();

$path 'templates/'.$app->getTemplate().'/css/';
                if (
file_exists(JPATH_SITE.'/'.$path.'com_fwgallery.css')) JHTML::stylesheet($path.'com_fwgallery.css');
                else {

$path 'components/com_fwgallerytmpl'.JFHelper :: getCurrentTemplate().'/assets/css/';
                    if (
file_exists(JPATH_SITE.'/'.$path.'style.css')) JHTML::stylesheet($path.'style.css');
                    else 
JHTML::stylesheet(FWG_ASSETS.'css/style.css');
                }

define('FWG_STYLESHEET_LOADED'true);
            }
        } 

حالا چطور باید بگم که وقتی جهت سایت تغییر میکنه، استایل رو تغییر بده؟
ممنونم
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #2
RE: دو جهته کردن (ltr & rtl) کامپوننت گالری تصاویر FW Gallery در یک سایت دو زبانه
راستش من زیاد css نمیدونم اما روشش مطمئنم اینه
باید دوتا استایل داشته باشید برای هر زبان یکی مثال:
style.css برای زبان پیش فرض
style-ltr.css برای زبان دوم(فارسی)
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Mojtaba Pordel
۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #3
RE: دو جهته کردن (ltr & rtl) کامپوننت گالری تصاویر FW Gallery در یک سایت دو زبانه
سلام
ممنون
اما عزیز، این رو میدونم، مشکل اینجاست که نمیدونم چجوری به کامپوننت بفهمونم وقتی جهت سایت تغییر کرد، استایل مناسب رو به کار بگیره
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
من فکر میکنم اگر استایل های rtlکامپوننت رو به سی اس اس آر تی ال قالب اضافه کنید وقتی زبان سایت روی آرتی ال باشه استایل کامپوننت هم راست چین بشه.
حالا اگر جواب نداد باید راه دیگری پیدا کنیم البته در هنگام اضافه کردن خصوصیات در سی اس اس راست چین از important هم استفاده کنید.
البته فرصت نکردم چک کنم ولی اگر کلا در افزونه لینک سی اس اس رو تغییر بدید از قالب بخونه براحتی میشه مشکل رو بصورتی که گفتم حل کرد
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Mojtaba Pordel ، mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان