پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دو جهته کردن (ltr & rtl) کامپوننت گالری تصاویر FW Gallery در یک سایت دو زبانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
یک سوال از دوستان برنامه نویس دارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم که جهت قالب در زبان های پارسی و انگلیسی، به درستی تغییر پیدا میکنه.
تو این سایت کامپوننت FW Gallery رو نصب کردم و برای زبان پارسی (rtl) استایلش رو بهینه کردم.
حالا میخوام تو زبان انگلیسی به همون شکل پیش فرض خودش که ltr هست، نمایش داده بشه.
چجوری باید دوتا استایل مختلف رو فراخوانی کنم.
فایل style.css با کدهای زیر توی فایل helper.php فراخوانی میشه (البته من اینطور فکر میکنم):

کد php:
static function loadStylesheet() {
            if (!
defined('FWG_STYLESHEET_LOADED')) {

$app JFactory :: getApplication();

$path 'templates/'.$app->getTemplate().'/css/';
                if (
file_exists(JPATH_SITE.'/'.$path.'com_fwgallery.css')) JHTML::stylesheet($path.'com_fwgallery.css');
                else {

$path 'components/com_fwgallerytmpl'.JFHelper :: getCurrentTemplate().'/assets/css/';
                    if (
file_exists(JPATH_SITE.'/'.$path.'style.css')) JHTML::stylesheet($path.'style.css');
                    else 
JHTML::stylesheet(FWG_ASSETS.'css/style.css');
                }

define('FWG_STYLESHEET_LOADED'true);
            }
        } 

حالا چطور باید بگم که وقتی جهت سایت تغییر میکنه، استایل رو تغییر بده؟
ممنونم
راستش من زیاد css نمیدونم اما روشش مطمئنم اینه
باید دوتا استایل داشته باشید برای هر زبان یکی مثال:
style.css برای زبان پیش فرض
style-ltr.css برای زبان دوم(فارسی)
سلام
ممنون
اما عزیز، این رو میدونم، مشکل اینجاست که نمیدونم چجوری به کامپوننت بفهمونم وقتی جهت سایت تغییر کرد، استایل مناسب رو به کار بگیره
من فکر میکنم اگر استایل های rtlکامپوننت رو به سی اس اس آر تی ال قالب اضافه کنید وقتی زبان سایت روی آرتی ال باشه استایل کامپوننت هم راست چین بشه.
حالا اگر جواب نداد باید راه دیگری پیدا کنیم البته در هنگام اضافه کردن خصوصیات در سی اس اس راست چین از important هم استفاده کنید.
البته فرصت نکردم چک کنم ولی اگر کلا در افزونه لینک سی اس اس رو تغییر بدید از قالب بخونه براحتی میشه مشکل رو بصورتی که گفتم حل کرد
لینک مرجع