زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درگاه + فرم سفارش
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ صبح
ارسال: #1
Lightbulb درگاه + فرم سفارش
سلام. 2 تا سوال دارم
1. میخوام چند تا فرم سفارش برای سفارش محصول در سایت طراحی کنم. کامپوننت breezing رو نصب کردم اما هر کاری کردم نتونستم باهاش کار کنم. آموزش ها شم از یکی دو جا گرفتم اما سردرنیاوردم. میتونید راهماییم کنید ؟

2. همین فرم ها رو بعد از طراحی میخوام به درگاه پرداخت متصل کنم. با سرچی توی انجمن داشتم تقریبا اکثر مدیران و کاربران بیشتر درگاه ملت رو پیشنهاد میکردن منم چون تو ملت حساب داشتم از طریق به پرداخت ( دیروز ) فرم ثبت نام رو پر کردم تا شنبه برم بانک برای کاراش. اول اینکه شما با همین درگاه ملت موافق هستید یا پیشنهاد دیگه ای دارید. و دوم اینکه چطور باید فرم سفارش رو به درگاه متصل کنم ؟

ممنون از راهنماییتون
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #11
RE: درگاه + فرم سفارش
آموزش های آر اس فرم رو هم که میخوندم توضیح خاصی در این مورد نداده بودن. دوستانی که از از آر اس فرم و درگاه زرین پال استفاده میکنن میتونن راهنمایی کنن چطور میشه بعد از پر کردن فرم و کلیک روی دکمه پرداخت به صفحه پرداخت منتقل شد؟
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان