پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درگاه + فرم سفارش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام. 2 تا سوال دارم
1. میخوام چند تا فرم سفارش برای سفارش محصول در سایت طراحی کنم. کامپوننت breezing رو نصب کردم اما هر کاری کردم نتونستم باهاش کار کنم. آموزش ها شم از یکی دو جا گرفتم اما سردرنیاوردم. میتونید راهماییم کنید ؟

2. همین فرم ها رو بعد از طراحی میخوام به درگاه پرداخت متصل کنم. با سرچی توی انجمن داشتم تقریبا اکثر مدیران و کاربران بیشتر درگاه ملت رو پیشنهاد میکردن منم چون تو ملت حساب داشتم از طریق به پرداخت ( دیروز ) فرم ثبت نام رو پر کردم تا شنبه برم بانک برای کاراش. اول اینکه شما با همین درگاه ملت موافق هستید یا پیشنهاد دیگه ای دارید. و دوم اینکه چطور باید فرم سفارش رو به درگاه متصل کنم ؟

ممنون از راهنماییتون
درود
همان جومینا پی منتی که بهتون پیشنهاد دادم فک کنم کارتون رو راه بندازه
در وب خودم میتونید ببیند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنبال این افزونه گشتم اما متاسفانه پیداش نکردم. راستی لینک شما موقع ارسال به بانک متوقف میشه و همونجا میمونه.
یه سوالم که برام پیش اومده اینه که همین افزونه یا افزونه های مشابه در اصل هر دو کار درگاه و طراحی فرم سفارش رو انجام میدن ؟
من فکر میکردم اول یه افزونه باید پیدا کنم تا قزم سفارش رو طراحی کنم و بعدش یه افزونه ی دیگه برای اتصال !
Rose Rose Rose
راه ترین روش استفاده از فرمساز آر اس فرم هست که نسخه کاملش همراه با پلاگینهای بانکیش موجوده و براحتی به بانک متصل میشه
و کار باهاش بسیار راحته
الان که تو سایتا گشتم آر اس فرم رو به صورت تجاری و با قیمت حدود 60 هزار تومان میفروشن. آیا این مسئله عادی هست و ازشون خرید کنم یا راه حل های کم خرج تری هم هست ؟
لازم به خرید نیست عزیز. براتون پ. خ میکنم
واقعا ممنونم ازتون Rose Rose Rose
دوست عزیز اگر امکانش هست آراس فرم رو برای بنده هم ارسال بفرمایید. متشکرم
از اینجا می تونید RS FORM و کلیه افزونه های بانکی مرتبط را دریافت کنید
فایل های ضمیمه شده را دانلود کنید که تست شده است و با هم سازگاره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب طاهرخانی . فرم و پلاگین رو نصب کردم و فرمم رو ساختم. در بخش " پیکر بندی " آر اس فرم هم اطلاعات زرین پالم رو وارد کردم . هنگام طراحی فرم هم روی payment(zarinpal) کلیک میکنم و به فرم اضافه میشه اما وقتی فرم رو پر میکنم و روی دکمه پرداخت کلیک میکنم به صفحه ی تشکر میره و به درگاه متصل نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع