زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر
۲۸-۹-۱۳۸۹, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #1
Wink ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر
[تصویر:  1292749357_1_c8acf1b9f5.png]

سلام و درود این هم ماژول دیگری از سایت ایرانی پی سی دکتر جهت نمایش اسکرولی تصاویر!

[تصویر:  1292749546_1_67b4ea20a3.gif]

توضیحات سازنده افزونه:
با استفاده از اين ماژول مي توانيد تصاوير دلخواه خود را به صورت اسكرول متحرك نمايش دهيد.اسكرول تصاوير در اين ماژول در دو حالت گردش به چپ و گردش به راست امكان دارد و محدوديتي در تعداد تصاوير وجود ندارد.از امكانات اين ماژول مي توان به موارد زير اشاره نمود:

امكان قرار دادن تصاوير به تعداد دلخواه
قرار دادن عنوان براي هر تصوير
قرار دادن لينك اختصاصي به هر تصوير
امكان گردش تصاوير به چپ يا راست
نمايش/عدم نمايش مرورگر تصاوير
تعيين اندازه تصاوير
تعيين اندازه باكس متحرك
و...

[تصویر:  1292749591_1_9d8f586221.png]

برای حمایت از این برنامه نویس ایرانی از آدرس زیر درجوملای جهانی به این افزونه بالاترین امتیاز را بدهید همچنین به علاقه مندی های خود اضافه کنید.من این کارها رو انجام داده ام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_p30imagescroll.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1341
اندازه 142.34 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mahdi-j ، stepup360 ، سپيده استوار ، مرتضی محمدجانی ، mking ، صابرمحمدی ، احسان افشاری ، mal2moh ، shafiee ، محمدرضا بهارلو ، mahdi71 ، سید منصور فیروزه ، btheme ، irmostafa ، cvastos ، mandoor ، MOHAMMAD9178
۲۱-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر
سلام من اين ماژول رو نصب كردم و بهش موقيتش دادم
تنها مشكل من با اينكه يه جورايي اندازه كادرها رو ميخوام به دلخواه خودم باشه يعني يه كم بزرگتر باشه ايا ميتونم كاري باهاش بكنم
امضاء سپيده استوار
زندگي چيزي نيست كه لب تاقچه عادت از ياد من و تو برود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط احسان افشاری
۲۱-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #3
در تنظیمات ماژول در قسمت box width , imege width,imege height قالب تنظیم می باشد
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، احسان افشاری ، shafiee
۲۱-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #4
سلام اين تنظيمات رو انجام ميدم تصاوير رو كامل نشون نميده
راستي من اين ماژول رو كه استفاده ميكنم تمام تنظيمات قالبم بهم ميريزه
منوي بالاي صفحه نامرتب باز ميشه و اسلايد شوي قالب فقط يكي از تصاوير رو نشون ميده و ديگه تصوير بعدي نمياد و صفحه خالي هستش
امضاء سپيده استوار
۲۱-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #5
سایز تصاویررو کوچک تر کنید شاید مشکل بر طرف شه.
برای مشکل دوم .
تو موقعیت های دیگه تست کنید .
اگه درست نشد با قالب دیگه تست کنید ببنید باز همون مشکلات هست یا نه
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، امیررضا مرتضوی ، سپيده استوار ، احسان افشاری
۲۱-۶-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #6
(۲۱-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ عصر)سپيده استوار نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اين تنظيمات رو انجام ميدم تصاوير رو كامل نشون نميده
راستي من اين ماژول رو كه استفاده ميكنم تمام تنظيمات قالبم بهم ميريزه
منوي بالاي صفحه نامرتب باز ميشه و اسلايد شوي قالب فقط يكي از تصاوير رو نشون ميده و ديگه تصوير بعدي نمياد و صفحه خالي هستش

در مورد مشکل اولتون باید گفت که این تنظیمات به صورت دستی تغییر میکنه و به راحتی میتونید سایز رو تغییر بدهید.
مشکل دوم:این ماژول با یکی از ماژول هایی که درحال استفاده از آن هستید ناسازگار است.
ماژول هایی را که از جاوا یا جکوئری استفاده میشوند را یکی یکی غیرفعال کنید و امتحان کنید که آیا کارکرد ماژول شما درست میشود یا نه

موفق باشید
امضاء امیررضا مرتضوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، tarantino ، شاهین سمیع عادل ، صابرمحمدی ، سپيده استوار ، احسان افشاری
۲۹-۶-۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #7
من تمام تصاوير رو به اندازه اي در آوردم كه با اين ماژول همخوني داشته باشه متاسفانه دموي كه خود ماژول هم موقع نصب تو سايت داره تنظيماتشش درست نيست باكس ها رو كه تنظيم يكنم هم درست نميشه موقعيتشم عوض كردم نشد اگه ميشه منو راهنمايي كنيد چكار كنم يا اينكعه يه ماژول ديگه توهمين سبك بهم معرفي كنيد
امضاء سپيده استوار
۲۹-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #8
دوست عزیز
در خواست خود را در مشکلات عمومی بدهید
و لطف کنید دمو قرار دهید
صمیمانه از توجه شما تشکر میکنیمRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، صابرمحمدی
۲۹-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ صبح
ارسال: #9
سلام
من مدت 3 هفته روی این افزونه کار کردم و تغییراتی هم درش دادم
یکی از مزیت هاش اینه که هر تعداد عکسی که باشه رو اسکرول میکنه و لینک میده
این خیلی خوبه اما متاسفانه رنگ بکگراند رو نمیشه عوض کرد و رو همه قالب ها خوب ست نمیشه
این مسائل رو به پشتیبان سایتش هم ارائه دادم حدود 4 ماه پیش اما هیچ عکس العملی دیده نشد که لااقل ایمیل ما رو دریافت کردن و ...

در هر صورت تشکر بابت معرفی اون.
 سپاس شده توسط احسان افشاری
۲۹-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #10
دوست عزیز
شما زحمت بکشید دمو قرار دهید
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان