پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 1.5 (/forum-13.html)
+----- موضوع: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر (/thread-127.html)

صفحه‌ها: 1 2

ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - Reza Ganji - ۲۸-۹-۱۳۸۹ ۰۸:۰۸ عصر

[تصویر:  1292749357_1_c8acf1b9f5.png]

سلام و درود این هم ماژول دیگری از سایت ایرانی پی سی دکتر جهت نمایش اسکرولی تصاویر!

[تصویر:  1292749546_1_67b4ea20a3.gif]

توضیحات سازنده افزونه:
با استفاده از اين ماژول مي توانيد تصاوير دلخواه خود را به صورت اسكرول متحرك نمايش دهيد.اسكرول تصاوير در اين ماژول در دو حالت گردش به چپ و گردش به راست امكان دارد و محدوديتي در تعداد تصاوير وجود ندارد.از امكانات اين ماژول مي توان به موارد زير اشاره نمود:

امكان قرار دادن تصاوير به تعداد دلخواه
قرار دادن عنوان براي هر تصوير
قرار دادن لينك اختصاصي به هر تصوير
امكان گردش تصاوير به چپ يا راست
نمايش/عدم نمايش مرورگر تصاوير
تعيين اندازه تصاوير
تعيين اندازه باكس متحرك
و...

[تصویر:  1292749591_1_9d8f586221.png]

برای حمایت از این برنامه نویس ایرانی از آدرس زیر درجوملای جهانی به این افزونه بالاترین امتیاز را بدهید همچنین به علاقه مندی های خود اضافه کنید.من این کارها رو انجام داده ام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - سپيده استوار - ۲۱-۶-۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ عصر

سلام من اين ماژول رو نصب كردم و بهش موقيتش دادم
تنها مشكل من با اينكه يه جورايي اندازه كادرها رو ميخوام به دلخواه خودم باشه يعني يه كم بزرگتر باشه ايا ميتونم كاري باهاش بكنم

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - مرتضی محمدجانی - ۲۱-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۱۴ عصر

در تنظیمات ماژول در قسمت box width , imege width,imege height قالب تنظیم می باشد
Rose

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - سپيده استوار - ۲۱-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ عصر

سلام اين تنظيمات رو انجام ميدم تصاوير رو كامل نشون نميده
راستي من اين ماژول رو كه استفاده ميكنم تمام تنظيمات قالبم بهم ميريزه
منوي بالاي صفحه نامرتب باز ميشه و اسلايد شوي قالب فقط يكي از تصاوير رو نشون ميده و ديگه تصوير بعدي نمياد و صفحه خالي هستش

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - صابرمحمدی - ۲۱-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ عصر

سایز تصاویررو کوچک تر کنید شاید مشکل بر طرف شه.
برای مشکل دوم .
تو موقعیت های دیگه تست کنید .
اگه درست نشد با قالب دیگه تست کنید ببنید باز همون مشکلات هست یا نه

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - امیررضا مرتضوی - ۲۱-۶-۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ عصر

(۲۱-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ عصر)سپيده استوار نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اين تنظيمات رو انجام ميدم تصاوير رو كامل نشون نميده
راستي من اين ماژول رو كه استفاده ميكنم تمام تنظيمات قالبم بهم ميريزه
منوي بالاي صفحه نامرتب باز ميشه و اسلايد شوي قالب فقط يكي از تصاوير رو نشون ميده و ديگه تصوير بعدي نمياد و صفحه خالي هستش

در مورد مشکل اولتون باید گفت که این تنظیمات به صورت دستی تغییر میکنه و به راحتی میتونید سایز رو تغییر بدهید.
مشکل دوم:این ماژول با یکی از ماژول هایی که درحال استفاده از آن هستید ناسازگار است.
ماژول هایی را که از جاوا یا جکوئری استفاده میشوند را یکی یکی غیرفعال کنید و امتحان کنید که آیا کارکرد ماژول شما درست میشود یا نه

موفق باشید

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - سپيده استوار - ۲۹-۶-۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ صبح

من تمام تصاوير رو به اندازه اي در آوردم كه با اين ماژول همخوني داشته باشه متاسفانه دموي كه خود ماژول هم موقع نصب تو سايت داره تنظيماتشش درست نيست باكس ها رو كه تنظيم يكنم هم درست نميشه موقعيتشم عوض كردم نشد اگه ميشه منو راهنمايي كنيد چكار كنم يا اينكعه يه ماژول ديگه توهمين سبك بهم معرفي كنيد

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - مرتضی محمدجانی - ۲۹-۶-۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ صبح

دوست عزیز
در خواست خود را در مشکلات عمومی بدهید
و لطف کنید دمو قرار دهید
صمیمانه از توجه شما تشکر میکنیمRose

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - mal2moh - ۲۹-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ صبح

سلام
من مدت 3 هفته روی این افزونه کار کردم و تغییراتی هم درش دادم
یکی از مزیت هاش اینه که هر تعداد عکسی که باشه رو اسکرول میکنه و لینک میده
این خیلی خوبه اما متاسفانه رنگ بکگراند رو نمیشه عوض کرد و رو همه قالب ها خوب ست نمیشه
این مسائل رو به پشتیبان سایتش هم ارائه دادم حدود 4 ماه پیش اما هیچ عکس العملی دیده نشد که لااقل ایمیل ما رو دریافت کردن و ...

در هر صورت تشکر بابت معرفی اون.

RE: ماژول ایرانی اسكرول تصاوير متحرك از سایت پي سي دكتر - مرتضی محمدجانی - ۲۹-۶-۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ عصر

دوست عزیز
شما زحمت بکشید دمو قرار دهید
موفق باشیدRose