زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدن عجیب سایت
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #1
هک شدن عجیب سایت
با سلام خدمت دوستان

سایت دوست من به ادرس زیر هک شده و واقعا برام عجیبه

چون دیده بودم سایت رو هک می کنن و فایل index.php رو تغیر میدن تا صفحه اصلی سایت نشون داده نشه ولی این نوع برام واقعا عجیب بود

ادرس سایت :

http://awa-ind.com

و وقتی میزدی صفحه ساخته شده هکر رو می اورد

ولی اگه ادرس

http://www.awa-ind.com/index.php

رو میزدی سایت اصلی بالا می اومد

من برای این که سایت توی نمایش فعلا مشکل نداشته باشه ادرس awa-ind.com هم ریدارکت کردم روی awa-ind.com/index.php

ولی شما اگه ادرس مدیریت رو بزنی صفحه هک میاد

http://awa-ind.com/administrator

اولا می خواستم ببینتم مشکل از چیه که هک شده سایت ؟؟
چون یه سایت خیلی خیلی ساده اس توشم از فقط از 2 تا افزونه گالری و اسلایدر استفاده شده که همین افزونه ها توی سایت های دیگه هم بدون مشکل استفاده شده
قالبم یه قالب ارتیستریه

بعدشم این به چه صورت هک شده که وقتی دامنه اصلی سایت رو می زنی فایل index.php خونده نمیشه و مجبوری این جوری ریداریکت کنی ؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

با تشکر
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #2
هک شدن عجیب سایت
دوست عزیز index.htm قبل از index.php خونده میشه . شما فایل index.htm و index.php رو از روت سایت حذف کنید و از پک اصلی جوملا جایگزین کنید . همچنین فایل index.php در پوشه administrator

دوست عزیز هسته جوملا دارای امنیت بالایی هست . چند مورد ممکنه وجود داشته باشه
1-از سمت سرور هک شده باشید . باید سایر سایت های روی سرور رو چک کنید ببینید مشکل از سرور هست یا نه
2- از طریق افزونه های جوملا به خصوص کامپوننت ها . میشه بگید از چه افزونه هایی استفاده کردید
3-ممکنه کیلاگر یا تروجانی روی سیستم شما اجرا شده باشه

پیشنهاد میکنم سیستمتون رو به آنتی ویروس آپدیت مجهز کنید و چون احتمال داره هکر شل ریخته باشه باید تک تک فایل ها رو بررسی کنید و در صورت وجود شل اون رو حذف کنید . در ضمن به مدیر سرور هم اطلاع بدید بررسی کنند
امضاء solitary
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mrt69
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #3
هک شدن عجیب سایت
این سایتتونم هک شده
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط mrt69
۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ صبح
ارسال: #4
هک شدن عجیب سایت
البته روت اصلی جوملا فایل index.php فقط داره و index.htm نداره

من توی سایتم فقط از ماژول اسلایدر Autson Slideshow و ماژول گالری sigplus استفاده کردم

که بعید می دونم مشکل از اینا باشه چون بار ها جا های دیگه هم استفاده کردم

فقط نسخه جوملا 2.5.11 ممکن دلیل هک بروز نبودن نسخه باشه ؟؟؟ یا مشکل از سرور ؟؟؟
امضاء mrt69
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ صبح
ارسال: #5
هک شدن عجیب سایت
ممکنه از سرور هم باشه

از پشتیبان هاستتون دلیل هک شدن رو جویا بشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mrt69
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان