زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن عکس به komento
۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #1
با سلام
من افزونه Komento رو نصب کردم (البته روی لوکال). اما هرکاری کردم نفهمیدم چطور میشه که کاربر بتونه برای پروفایل خودش عکس آپلود کنه (منظور همون عکسی هست که کنار Comment قرار می گیره.
دوستان کسی هست که راهنمایی کنه ؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #2
باید در سرویس گراواتار ثبتنام شده باشید تا عکس شما در کنارنظرات شما نمایش داده شود
یا از پروفایل کاربری سیستم هایی چون کیوننا، جوم سوشیال ،آسان بلاگ(easy blog)و... استفاده شود و در بخش تنظیمات این سیستم ها رو به کومنتو متصل کنید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pino61 ، boost
۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #3
یعنی اینکه هر کاربر باید عضو گراواتار بشه ؟
این سرویس هایی که نام بردید هر کدوم مثل Komento عمل می کنن یا مکمل اون هستند ؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #4
بله در صورت انتخاب گزینه گرآوتار در تنظیمات کومنتو (که به طور پیش فرض این گزینه انتخاب شده هست)هر کاربر که عضو گراواتار باشه تصویرش نمایش داده میشه
اون افزونه ها هم که اشاره کردم افزونه های مستقلی هستند برای کارهای مستقل و مختلف
منظور این هست که اگر از این افزونه ها استفاده کنید میتونید از سیستم داخلی آواتار این افزونه ها برای کومنتو بهره بگیرید
به عنوان مثال با استفاده از کیوننا که یک سیستم انجمن و فروم برای جوملاست کاربرانی که در این افزونه ثبتنام کردند و در بخش انجمن سایت فعالند اگر در کومنتو نظردهی کنند این قالبیت وجود داره که تصویر پروفایل کاربریشون در کیوننا به جای گرآواتار برای اونها نمایش داده بشه
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pino61 ، mahan ، boost
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان