زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با کامپوننت کومنتو
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #1
مشکل با کامپوننت کومنتو
درود

دوستان من کامپوننت کومنتو رو نصب کردم روی سایتم که از جوملا 2.5 استفاده میکنه. چند مشکل باهاش داشتم و ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

1 - هر کسی تو ابن کامپوننت کاری میکنه نظر میده - ریپورت کنه - نقل قول کنه - نظری پاک بشه - نظری ویرایش بشه و ..... خلاصه هر کاری بشه برای من ایمیل میاد که مثلا میبنی 100 تا میل برام اومده. چطوری میشه کلا این بخش رو غیر فعال کنم که هیچ ایملی برام نیاد

2 - تو این کامپوننت چطوری میشه کاربر برای خودس آواتار انتخاب کنه. منظورم این هست که هر آواتاری دوست داشت بذاره؟

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

با تشکر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ صبح
ارسال: #2
مشکل با کامپوننت کومنتو
فکر میکنم در تنظیمات باید ایمیل گزارش رو غیرفعال کنید
آواتار رو هم میتونید از تنظیمات فعال کنید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #3
مشکل با کامپوننت کومنتو
بله در مورد آواتار فعال میشه ولی نمیشه دستی خود کاربر هر اواتاری دلش خواست استفاده کنه
مثلا میگه برو تو gravatar اسم بنویس و که اون هم ف ی ل ت ر هست
۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #4
مشکل با کامپوننت کومنتو
نقل قول: مشکل با کامپوننت کومنتو
بله در مورد آواتار فعال میشه ولی نمیشه دستی خود کاربر هر اواتاری دلش خواست استفاده کنه
مثلا میگه برو تو gravatar اسم بنویس و که اون هم ف ی ل ت ر هست
اگر نیازی به فرم ورود و ثبت نام برای نظرات ندارید میتونیداین قسمت روغیر فعال کنید تاظاهر قالب و بخش نظرات مرتب تر بشه
در تنظیمات یکپارچه سازی هم میتونید برروی نحوه نمایش آواتار یاارسال و عدم ارسال ایمیل گزارش دهی اقدام کنید
اکثر تنظیمات در همین بخش قابل انجام هست
کاربران یا باید ازسیستم گراواتار و ثبتنام در سایت جهانی مربوطه برای نمایش آواتار خودشون در نظرات استفاده کنند
یا از کاربری و پروفایل کاربری خودشون در افزونه هایی مثل joomsocial, easydiscuss ,CB ,.. و kunena استفاده کنند
این افزونه هابه طور مجزا قابلیت تنظیم و اشتراک آواتار و پروفایل رو به کاربران اختصاص میدند
و سپس این افزونه ها به سیستم نظردهی کومنتو متصل میشند وتصاویرآواتار کاربران از پروفایل مربوط در این افزونه هابازخوانی میشه
در نهایت گزینه های دیگری هم در تنظیمات به غیر از gravatar وجود داره که میتونید استفاده کنید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان