زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با قالب سایت
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ صبح
ارسال: #1
مشکل با قالب سایت
درود

دوستان من در قالب سایتم یه مشکلی دارم و هر کاری میکنم درست نمیشه. یعنی به صورت موقت درست میشه ولی بعد از چند دقیقه دوباره همون مشکل برمیگرده

همون طور که تو عکس مشخص کردم من در بالای هدرم بخشی دارم که میخام اون رو حذف کنم و کلا هدر یک تکه بشه و اون تیکه بالا حذف بشه از قالب.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب من طبق سورسی که در این آدرس بهم مییده (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) میرم و کلاس مورد نظر رو حذف میکنم و این مورد موقت حذف میشه ولی بعد از چند دقیقه دوباره این بخش به قالب سایت اضافه میشه.

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم. هر کاری که میدونستم انجام دادم ولی بازم حل شده.

دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ صبح
ارسال: #2
مشکل با قالب سایت
شما کش قالبت رو غیر فعال کن، کش جوملا رو هم حذف کن بعد تغییر بده

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ayaz
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل با قالب سایت
(۳۰-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کش قالبت رو غیر فعال کن، کش جوملا رو هم حذف کن بعد تغییر بده

یا علی

درود

سعید من راستش من تازه کارم و هنوز تو جوملا وارد نیستم
میشه توضیح بدید کش جوملا 2.5 و همچنین قالب رو از چه مسیری و از کجا میشه غیر فعال کرد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ صبح
ارسال: #4
مشکل با قالب سایت
از منوی وب سایت، تعمیرات > پاکسازی کش

همچنین از قسمت مدیریت قالب میتونید ذخیره ساز رو غیر فعال کنید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ayaz
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ صبح
ارسال: #5
مشکل با قالب سایت
درود

سعید جان از اون دو قسمتی که گفتی کش قالب و همچنین کش سیستم رو پاک کردم.

بعد رفتم تو بخش تنظیمات و کش سیستم رو هم غیر فعال کردم (عکس زیر) و زمانش رو هم صفر کردم

تو تنظیمات قالب هم رفتم ولی بخشی نداشت که بشه کش رو غیر فعال کرد. فقط قسمتی داشت که زمان کش رو تنظیم کنه که من اون رو صفر کردم (عکس زیر) آیا طبق این عکس آیا کار دیگه ای هم باید تو تنظیمات قالب انجام بدم

الان تغییرات رو دادم و اعمال شد و فعلا مشکلی نداره. آیا طبق این کارهایی که کردم دیگه مشکلی نخواهد داشت و برنمیگرده دوباره به حالت قبل ؟

ممنون میشم یه توضیحی بدید

با تشکر
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ صبح
ارسال: #6
مشکل با قالب سایت
خیر برنمیگرده

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
 سپاس شده توسط Ayaz
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ صبح
ارسال: #7
مشکل با قالب سایت
سعید جان این موارد کش رو که غیر فعال کردم مشکلی در سرعت سایت و بالا اومدن اون به وجود نمیاره؟
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #8
مشکل با قالب سایت
نه مشکل چندانی پیش نمیاد
البته کش شدن سایت مزایای خودش رو داره و در برخی موارد معایبی هم داره
کش شدن باعث میشه تا کاربران با بازدیدهای مجدد از سایت نیاز نداشته باشند که تمامی محتوای صفحات سایت رو دوباره در مرورگر خودشون لود کنند و صفحات ذخیره شده در بازدید های جدید اعمال میشند و سرعت ارگذاری سایت بالا میره
منتها در برخی موارد کش بودن سایت ممکنه باعث بشه کاربر صفحات ذخیره شده قبلی رو در بازدیدهای جدیدش از سایت ببینه و متوجه مطالب جدید سایت و بروز بودن اون نشه

کش شدن سایت مصرف پهنای باند سایت شمارو پایین میاره
برای اعمال تنظیمات و نصب برخی از ماژولها و الحاقات در مواردی لازم هست که کش پاک سازی بشه تا نتیجه نصب امکانات جدید بدون مشکل قابل مشاهده باشه

با پاک کردن کش مشکلی در سایت پیش نمیاد

موفق باشید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Ayaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان