زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار انجمن ساز كيوننا 1.6.4 فارسي kunena
۱۵-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #1
انتشار انجمن ساز كيوننا 1.6.4 فارسي kunena
[تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]
[تصویر:  1307299161_1_ded9a42bdf.png]

این افزونه یکی از معروف ترین افزونه های جوملا است که مانطور که میدانید برای ایجاد انجمن و فروم در جوملا بکار میرود تا بحال چند نسخه فارسی از این افزونه منتشر شده است اما هیچ کدام کامل نبوده اند ....

[تصویر:  edame.jpg]

انجمن ساز کیونا ، نسخه جومینا در تمامی قسمت ها فارسی شده است خصوصاقسمت سرپرستی سایت که تا آنجا که من میدانم برای اولین بار است که این افزونه با پنل مدیریت فارسی منتشر میشود .
کل کار ترجمه افزونه توسط انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دوست خوبم شهریار توکلی و تیم خوبشان انجام شده است و به جومینا برای انتشار هدیه گردیده است . مدیریت سافت آرشیو مدتهاست که این افزونه را برای انتشار برای من ارسال نموده اند اما متاسفانه به دلیل مشغله زیاد نتوانسته بودم که خودم افزونه را بررسی کنم و نواقص احتمالی را تصحیح کنم . به حمد الله امشب فرصتی یافتم که این کار را انجام دهم و با انکه قالب سایت این افزونه از قبل تصحیح شده بود اما دارای نواقص اندکی بود که آن ها را نیز تصحیح کردم .
نکته مهم در رابطه با این نسخه از کیونا که در حال حاضر آخرین نسخه آن نیز میباشد این است که این افزونه برای جوملا 1.6 که اولین بار هم فارسی شده آن توسط جومینا منتشر شده است سازگار میباشد به عبارت دیگر این افزونه را میتوانید بر روی سایتهای جوملایی خود که از جوملا 1.6 استفاده میکنند نیز نصب کنید .
انجمن ساز کیونا ، نسخه جومینا در تمامی قسمت ها فارسی شده است خصوصاقسمت سرپرستی سایت که تا آنجا که من میدانم برای اولین بار است که این افزونه با پنل مدیریت فارسی منتشر میشود .
کل کار ترجمه افزونه توسط انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دوست خوبم شهریار توکلی و تیم خوبشان انجام شده است و به جومینا برای انتشار هدیه گردیده است . مدیریت سافت آرشیو مدتهاست که این افزونه را برای انتشار برای من ارسال نموده اند اما متاسفانه به دلیل مشغله زیاد نتوانسته بودم که خودم افزونه را بررسی کنم و نواقص احتمالی را تصحیح کنم . به حمد الله امشب فرصتی یافتم که این کار را انجام دهم و با انکه قالب سایت این افزونه از قبل تصحیح شده بود اما دارای نواقص اندکی بود که آن ها را نیز تصحیح کردم .
نکته مهم در رابطه با این نسخه از کیونا که در حال حاضر آخرین نسخه آن نیز میباشد این است که این افزونه برای جوملا 1.6 که اولین بار هم فارسی شده آن توسط جومینا منتشر شده است سازگار میباشد به عبارت دیگر این افزونه را میتوانید بر روی سایتهای جوملایی خود که از جوملا 1.6 استفاده میکنند نیز نصب کنید .
اسکرین شات ها :

[تصویر:  1307299369_1_39f0a18e8c.png]
[تصویر:  1307299394_1_ae15723fe0.png]

روش نصب :
حجم این افزونه ارزشمند بیش از 2 مگابایت است به همین دلیل برای بیشتر کاربران امکان نصب این افزونه از طریق آپلود وجود ندارد و افزونه به روش معمولی که شما افزونه های دیگر را نصب میکنید نصب نمیگردد . به همین دلیل برای روش دیگری را برای شما تهیه کرده ایم که بسیار راحت و سریع میباشد
برای نصب در جوملا 1.5 به قسمت مدیریت سایت رفته و از تب امکانات (مدیریت افزونه ها) ، حذف و نصب را انتخاب نمایید . سپس در این صفحه از آخرین قسمت در پایین صفحه در جعبه نصب از نشانی اینترنتی :
[تصویر:  1307299421_1_0e08e43be9.png]
آدرس مستقیم فایل که :

http://topjoomina.ir/kunena_joomina_softarchive.zip
میباشد را قرارداده و دکمه نصب را بزنید سپس سایر مراحل نصب را دنبال کنید به این روش براحتی و در عرض چند ثانیه این افزونه نصب میگردد.
برای نصب در جوملا 1.6 نیز به مین روش از تب های بالا منو مدیریت افزونه هار انتخاب و روی مدیریت افزونه های کلیک کنید و همانند آموزش عنوان شده افزونه را نصب نمایید.
موفق باشید و از این افزونه عالی لذت ببرید .
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، persians ، Mojtaba Pordel ، Reza Ganji ، shahryar warez ، yadegar
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #11
RE: انتشار انجمن ساز كيوننا 1.6.4 فارسي kunena
این انجمن ساز برای چه نسخه ای از جوملاست؟ جوملای من نسخه 1.5.23 هست و موقع نصب پیغام زیر رو میده
ERROR: WRONG MANIFEST FILE LOADED, PLEASE TRY AGAIN WITH THE LATEST VERSION OF JOOMLA
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #12
سلام
من از این انجمن ساز استفاده کردم ولی یه مشکل کوچیک دارم اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم
من میخوام در زمان استفاده از فروم قالب سایت نمایش داده نشه .
در واقع بخاطر کوچک بودن ناحیه body سایت انجمن بسیار کوچیک نمایش داده می شه و من می خوام با حذف تمام ناحیه ها و منو های دیگه ی سایت در زمان استفاده از انجمن از تمام صفحه استفاده بشه
از راهنمایی های مفید دوستان ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #13
توصیه میکنم برای انجمن از یه قالب بزرگتر استفاده کنید .

یعنی یک قالب که موقعیت های کمی دارد و body آن بزرگ است را نصب کنید و سپس در تنظیمات قالب آنرا به منوی انجمن اختصاص بدهید .

موفق باشید ، یا حق
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۷-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #14
ضمن استفاده از قالب بزرگتر میتونید تمامی ماژول ها رو در در انجمن نمایش ندهید !
برای این منظور ماژول ها رو یکی یکی برای ویرایش باز کنید و در قسمت تخصیص منوها انتخاب از لیست را انتخاب کنید و با نگه داشتم کلید کنترل فقط صفحاتی که مایل هستید نمایش داده شود انتخاب کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۵-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ صبح
ارسال: #15
جطور از آواتار cb می شود در انجمن ساز کیوننا استفاده کرد
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
۲۵-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ صبح
ارسال: #16
دوست عزیز سوالت رو توی بخش مربوطه بپرسید
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۵-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ صبح
ارسال: #17
منظورتون مشکلات عمومیه ؟
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
۲۵-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ صبح
ارسال: #18
بله دوست عزیز ، توی مشکلات عمومی بپرسید به چند دلیل ، شما راحت تر به پاسختون میرسید ، بقیه که یک سوال رو میبینند راحت تر میاند جواب میدند ، کسی فکر نمیکنه این همون افزونه 1.6.4 قدیمی بدرد نخوره ، ضمناً وقتی یه نفر دیگه مشکل شما رو داشت هم با یه جستجو راحت به جوابش رو میرسه و چه بسا خود شما این شخص باشید ، پس هر چیزی سر جاش باشه عالی تره . Rose
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۵-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ صبح
ارسال: #19
(۱۶-۳-۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب مشكل تاريخ و زماني كه در زبان فارسي همه رو نامشخص اعلام ميكرد با زحمت آقاي حبيبي مدير سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حل شد

خب می شه فایلی رو که این مشکل را حل میکرد بزارید تا تاریخ و زمان رو درست کنه ممنون از همگی
امضاء سجاد ابراهیمی

۳۰-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #20
دوستان کسی این فایلی که مشکل تاریخ و زمان رو حل می کرد نداره بزار چون خیلی واجبه
کمک کنید
امضاء سجاد ابراهیمی

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان