زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار انجمن ساز كيوننا 1.6.4 فارسي kunena
۱۵-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #1
انتشار انجمن ساز كيوننا 1.6.4 فارسي kunena
[تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]
[تصویر:  1307299161_1_ded9a42bdf.png]

این افزونه یکی از معروف ترین افزونه های جوملا است که مانطور که میدانید برای ایجاد انجمن و فروم در جوملا بکار میرود تا بحال چند نسخه فارسی از این افزونه منتشر شده است اما هیچ کدام کامل نبوده اند ....

[تصویر:  edame.jpg]

انجمن ساز کیونا ، نسخه جومینا در تمامی قسمت ها فارسی شده است خصوصاقسمت سرپرستی سایت که تا آنجا که من میدانم برای اولین بار است که این افزونه با پنل مدیریت فارسی منتشر میشود .
کل کار ترجمه افزونه توسط انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دوست خوبم شهریار توکلی و تیم خوبشان انجام شده است و به جومینا برای انتشار هدیه گردیده است . مدیریت سافت آرشیو مدتهاست که این افزونه را برای انتشار برای من ارسال نموده اند اما متاسفانه به دلیل مشغله زیاد نتوانسته بودم که خودم افزونه را بررسی کنم و نواقص احتمالی را تصحیح کنم . به حمد الله امشب فرصتی یافتم که این کار را انجام دهم و با انکه قالب سایت این افزونه از قبل تصحیح شده بود اما دارای نواقص اندکی بود که آن ها را نیز تصحیح کردم .
نکته مهم در رابطه با این نسخه از کیونا که در حال حاضر آخرین نسخه آن نیز میباشد این است که این افزونه برای جوملا 1.6 که اولین بار هم فارسی شده آن توسط جومینا منتشر شده است سازگار میباشد به عبارت دیگر این افزونه را میتوانید بر روی سایتهای جوملایی خود که از جوملا 1.6 استفاده میکنند نیز نصب کنید .
انجمن ساز کیونا ، نسخه جومینا در تمامی قسمت ها فارسی شده است خصوصاقسمت سرپرستی سایت که تا آنجا که من میدانم برای اولین بار است که این افزونه با پنل مدیریت فارسی منتشر میشود .
کل کار ترجمه افزونه توسط انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دوست خوبم شهریار توکلی و تیم خوبشان انجام شده است و به جومینا برای انتشار هدیه گردیده است . مدیریت سافت آرشیو مدتهاست که این افزونه را برای انتشار برای من ارسال نموده اند اما متاسفانه به دلیل مشغله زیاد نتوانسته بودم که خودم افزونه را بررسی کنم و نواقص احتمالی را تصحیح کنم . به حمد الله امشب فرصتی یافتم که این کار را انجام دهم و با انکه قالب سایت این افزونه از قبل تصحیح شده بود اما دارای نواقص اندکی بود که آن ها را نیز تصحیح کردم .
نکته مهم در رابطه با این نسخه از کیونا که در حال حاضر آخرین نسخه آن نیز میباشد این است که این افزونه برای جوملا 1.6 که اولین بار هم فارسی شده آن توسط جومینا منتشر شده است سازگار میباشد به عبارت دیگر این افزونه را میتوانید بر روی سایتهای جوملایی خود که از جوملا 1.6 استفاده میکنند نیز نصب کنید .
اسکرین شات ها :

[تصویر:  1307299369_1_39f0a18e8c.png]
[تصویر:  1307299394_1_ae15723fe0.png]

روش نصب :
حجم این افزونه ارزشمند بیش از 2 مگابایت است به همین دلیل برای بیشتر کاربران امکان نصب این افزونه از طریق آپلود وجود ندارد و افزونه به روش معمولی که شما افزونه های دیگر را نصب میکنید نصب نمیگردد . به همین دلیل برای روش دیگری را برای شما تهیه کرده ایم که بسیار راحت و سریع میباشد
برای نصب در جوملا 1.5 به قسمت مدیریت سایت رفته و از تب امکانات (مدیریت افزونه ها) ، حذف و نصب را انتخاب نمایید . سپس در این صفحه از آخرین قسمت در پایین صفحه در جعبه نصب از نشانی اینترنتی :
[تصویر:  1307299421_1_0e08e43be9.png]
آدرس مستقیم فایل که :

http://topjoomina.ir/kunena_joomina_softarchive.zip
میباشد را قرارداده و دکمه نصب را بزنید سپس سایر مراحل نصب را دنبال کنید به این روش براحتی و در عرض چند ثانیه این افزونه نصب میگردد.
برای نصب در جوملا 1.6 نیز به مین روش از تب های بالا منو مدیریت افزونه هار انتخاب و روی مدیریت افزونه های کلیک کنید و همانند آموزش عنوان شده افزونه را نصب نمایید.
موفق باشید و از این افزونه عالی لذت ببرید .
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، persians ، Mojtaba Pordel ، Reza Ganji ، shahryar warez ، yadegar
۱۶-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: انتشار كيوننا 1.6.4 فارسي
سلام
خسته نباشيد جناب پوردريايي. كار بزرگي كردين
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، Pourdaryaei
۱۶-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ صبح
ارسال: #3
RE: انتشار انجمن ساز كيوننا 1.6.4 فارسي kunena
سلام جناب پردل

راستش من كار چنداني نكردم ، فقط ترجمه قسمت كاربري كيوننا رو انجام دادم و بقيه كارها رو تيم سافت آرشيو و آقاي تهراني انجام دادند .

ضمنا ً چندتا مشكل هنوز داره كه اساسي ترينش مشكل با تاريخ و زمان فارسي است كه در حال بررسي هستم و يكي از دوستان زحمت نوشتن پچ براي اين مشكل رو ميكشند .

قسمت مديريت رو هم با ترجمه خودم تا چند روز آينده منتشر ميكنم
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۶-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ صبح
ارسال: #4
من هم داشتم رو ترجمش كار ميكردم، يه 200 خط رو ترجمه كرده بودم كه شما ترجمتون رو به سافت آرشيو دادين و خيال منو راحت كردين! واقعا ممنونم ازتون
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۱۶-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #5
کل قسمت کاربری یا سایت این افزونه با ارزش توسط
پوردريائي عزیز شد که واقعا تشکر می کنیم در این همکاری

شهریار توکلی

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۱۶-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ صبح
ارسال: #6
خب مشكل تاريخ و زماني كه در زبان فارسي همه رو نامشخص اعلام ميكرد با زحمت آقاي حبيبي مدير سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حل شد
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، shahryar warez ، nptiran
۲۶-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #7
سلام دوستان. واقعا خسته نباشین.
من اینو نصب کردم ولی نوشته ها چپ چین هستن مثل انگلیسیش.
باید چکار کنم؟ Think
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ صبح
ارسال: #8
اين رو نصب كنيد هيچ مشكلي نداره : البته شايدم داشته باشه و من نديدم ...

امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #9
در صورت امکان بفرمایید باگ پیش آمده در برنامه را به مدیر کیوننا گزارش کنند که در نسخه های بعدی از پایه اصلاح شود

به این ترتیب در توسعه این برنامه سهمی خواهیم داشت

متشکرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #10
[تصویر:  217.jpg]
بعد از چند ماه امروز كيونناي ما رو ليست كردند !

لينك : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، vahid.exe ، Reza Ganji ، mking ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان